دو کلمه جادویی نوجوان را از 62 روز اغما “فیله مرغ” برانگیخت – RT World News

خانواده نوجوان 18 ساله ای که بیش از دو ماه در کما بود ، پس از ذکر برادرش از غذای مورد علاقه خود: فیله مرغ ، به طرز معجزه آسایی از خواب بیدار شد.

این نوجوان از شمال غربی تایوان پس از تصادف جدی هنگام سوار شدن بر اسکوتر خود به کما رفت. وی دچار یکسری جراحات تهدیدکننده زندگی ، از جمله خونریزی جدی در چندین اندام داخلی شد.

تایوان نیوز گزارش داد ، پس از این حادثه هولناک ، پزشکان توانستند وضعیت او را تثبیت کنند و جان او را نجات دهند ، اما او در کما عمیق فرو رفت.

یک پرستار گفت این نوجوان که در گزارش های خبری از او به عنوان چیو یاد می شود ، یک ثابت را پشت سر گذاشته است “طناب کشی با خدای مرگ” در طول آزمایش سخت او.

اخبار مرتبط  ایرلند در میان رکورد روزانه عفونت Covid-19 کشور را به مدت شش هفته تحت قرنطینه "سخت ترین اروپا" قرار می دهد - اخبار جهانی RT

خانواده اش دائماً در كنار او بودند و دعا می كردند كه او زنده شود. در روز 62 ، برادر بزرگتر چیو به شوخی گفت که قصد دارد غذای مورد علاقه خود را به او بدهد: فیله مرغ.

انگار با جادو ، نوجوان شروع به به هوش آمدن کرد و علائم حیاتی او تثبیت شد. چیو پس از آن بهبودی کامل یافت و از بیمارستان مرخص شد. او کیکی را به پرسنل حاضر بازگشت تا از آنها بخاطر مراقبت از او تشکر کند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *