دکتر اسامه بن لادن NatGeo ادعا می کند که تروریست انحصاری از PORN STASH عظیم خود برای ارسال پیام های مخفی استفاده کرده است – RT World News

یک مستند پیش رو در مورد اسامه بن لادن ، تروریست طاغوت نشین غار نشان می دهد که وی از مجموعه پورنو گسترده (و ناسازگار) پیدا شده در مخفیگاه غار جایی که کشته شده است برای ارسال پیام به پیروان خود استفاده کرده است.

هنگامی که نیروی دریایی SEALS که به مخفیگاه پاکستانی رهبر القاعده برای کشتن وی حمله کرد ، در سال 2011 متوجه شد آنچه “مجموعه گسترده ای از مطالب پورنوگرافیک، “برخی از آنچه در آنجا یافتند گیج شدند. چرا رهبر تروریست بنیادگرا انبوهی از ورقه های پوست را در غار خود پنهان کرده است؟

اما یک مستند National Geographic که قرار است به زودی منتشر شود به نام “هارد دیسک بن لادن“(امیدوارم هیچ جناحی نباشد) استدلال می کند که فیلم ها چیزی جز سرگرمی شرورانه ای نبودند که نشان می داد – در عوض ، آنها برای رمزگذاری پیام ها و سفارشات مخفیانه به پیروان او استفاده می شدند.
همچنین در rt.com
عضو ارشد داعش که در ترکیه دستگیر شد ، “نقشه های مهم” را ضبط کرداین مستند مورد بحث ادعا می کند که بن لادن آخرین مخفیگاه خود را با حداقل 22 نفر دیگر به اشتراک گذاشته است ، بنابراین از لحاظ تئوری ممکن است یکی از آنها مجموعه قابل توجه فیلم بزرگسالان را جمع کرده باشد. با حدود 470،000 پرونده – 250 گیگابایت داده – اطلاعات صریح در DVD ها ، CD ها و درایوهای انگشت شست پخش شد.

اگرچه مجموعه کتاب های جهادگر فقید از مدتی قبل در معرض دید عموم بوده است ، اما جزئیاتی در مورد اینکه چه نوع پورنو مورد علاقه وی بوده است منتشر نشده است. کارشناسان ذکر شده در این فیلم معتقدند که چون بن لادن به ایمیل اعتماد نکرد و از طریق پیک برای پیروان خود پیام می فرستاد ، برخی از این دستورالعمل ها در فیلم های پورنو جاسازی شده بود. بالاخره ، بهتر است جاسوسی را که تظاهر به بنیادگرایی اسلامی می کند ، خنثی کند تا رمزگذاری دستورات خود در پورنوگرافی هاردکور؟ این نظریه خاص نبوغ خاصی دارد ، اگرچه مشخص نیست که هیچ مدرکی برای تأیید آن وجود دارد.

اخبار مرتبط  تهران می گوید آمریکا ، نه هواپیماهای جنگنده اسرائیلی ، مسافران هواپیمای ایرانی را از طریق سوریه به خطر نمی اندازند - RT World News

این مستند قرار است در تاریخ 10 سپتامبر ، یک روز قبل از سالگرد بدترین حمله تروریستی تاریخ ایالات متحده ، که چند ساعت پس از سقوط هواپیماها به برج های دوقلوی نیویورک به بن لادن سنجاق شد ، اکران شود.
همچنین در rt.com
خواهرزاده اسامه بن لادن با تأیید ترامپ ، می گوید او باید برای نجات جهان غرب انتخاب شودنام بن لادن علی رغم اینکه سالها درگذشته است ، اما سرسختانه در اخبار باقی مانده است. هفته گذشته خواهرزاده رهبر جهادی آموزش دیده آمریكا برای تأیید رئیس جمهور دونالد ترامپ برای انتخاب مجدد رئیس جمهور آمد – حتی اگر گویا پسر عموی او ، حمزه بن لادن ، پسر اسامه را در یك حمله سال گذشته كشته است. گفته می شود این مرد جوان – که گفته می شود از اعضای عالی رتبه القاعده است – در ژوئیه 2019 در یک حمله هوایی کشته شد ، جایی که هنوز در مرز افغانستان و پاکستان مشخص نشده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *