دیده بان سربازان روسی از مرکز آموزش نظامی در صربستان ضد عفونی می کنند – RT World News

سربازان روسی که به صربستان برای کمک به این کشور در مبارزه با بیماری همه گیر آن مبتلا بودند ، در حال حاضر حدود 80 سایت را در کشور بالکان ضد عفونی کرده اند. یک ویدیوی تازه باعث شده است که آنها در عمل قرار بگیرند.

فیلم های منتشر شده توسط وزارت دفاع روسیه حاکی از مجموعه کامیون های کامزی به رنگ خاکی که به داخل مجتمع آموزشی در شهر پوزارواچ سوار شده بودند. پس از پیاده شدن ، سربازان با تجهیزات محافظ کامل ، فضای داخلی ساختمانها را با ماده ضد عفونی کننده پاشیدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=RquBg5J07sU

سربازان با نیروهای دفاعی شیمیایی صرب ، که آنها به خودی خود می گرفتند ، برای جلوگیری از آلوده کردن منطقه در مجاورت مرکز آموزش ، دست به دست هم دادند.

پزشکان نظامی روسی نیز در همکاری نزدیک با همکاران صربستانی خود همکاری کرده اند و از زمان ورود آنها در اوایل آوریل ، حداقل 500 بیمار کروناویروس را معاینه و معالجه کردند.

مأموریت ضدعفونی در پوزارواچ توسط وزیر دفاع صربستان ، الكساندر وولین ، كه ستایش پزشكان روس را بر عهده داشت ، زیر نظر گرفته شد و گفت كه آنها ثابت كرده اند كه وجود دارد “بدون کارهای غیرقابل حل” برای نیروهای مسلح روسیه

آنها تجربه خود را با ما به اشتراک گذاشتند و خیلی اوقات در خطرناک ترین مناطق کار پزشکان را جایگزین کردند و به این ترتیب نه تنها به بیماران بلکه پزشکان ما نیز کمک کردند.

بنا به درخواست بلگراد ، مسکو سه هفته پیش 87 سرباز ، 16 قطعه تجهیزات نظامی و یک دسته تجهیزات محافظ شخصی را به صربستان ارسال کرد. این کشور تاکنون 6،900 مورد تایید شده Covid-19 را گزارش کرده است که 130 نفر کشته شده اند.

اخبار مرتبط  افتتاحیه پروازهای تجاری دبی-تل آویو در میان روابط عادی بین امارات و اسرائیل - RT World News
همچنین در rt.com
راهنما در اینجا است: پزشکان نظامی روسیه برای کمک به نبرد کووید 19 به صربستان می آیندارتش روسیه گزارش داد كه نیروهای مستقر در مأموریت صربستان تاكنون تعداد 81 منطقه را در 14 شهر از جمله پایتخت بلگراد پاك كرده اند. حدود 170 سازه و ساختمان با حدود 820،000 متر مربع نیز ضد عفونی شدند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *