دیپلماتهای آمریکایی ادعا می كنند كه روسیه به دنبال تأیید چین برای آزمایش موشك است. اثباتش؟ آنها برای انکار آن به توییتر او نیامده اند – RT World News

نادیده گرفتن صدای جیر جیر شخصی ، ظاهراً نه تنها می تواند پایان یک عاشقانه نوجوان را هجی کند ، بلکه می تواند اثبات ادعاهای ژئوپلیتیک با مشخصات بالا باشد. این حداقل به گفته یک دیپلمات عالی رتبه آمریکایی است.

آزمایش مخفیانه اخیر یک سلاح موشکی ضد بالستیک روسی – احتمالاً – احتمالاً تحریک آمیز در ایالات متحده بوده است. جدا از اینکه باعث شود پنتاگون به نوازندگی چند آهنگ مستحکم “در حال آمدن” از روسیه باشد ، این امر باعث شد رابرت وود ، سفیر ایالات متحده در کنفرانس خلع سلاح (CD) ، به تولید جدید – یا به اصطلاح کم ، – برسد. ادعاهای بی اساس علیه مسکو.

سی دی یک انجمن بین المللی در رابطه با کنترل اسلحه و خلع سلاح است که به دلیل عدم توانایی شرکت کنندگان در دیدن چشم به چشم در طیف گسترده ای از موضوعات ، از جمله خلع سلاح هسته ای ، کاملاً کاتاتونیک و ناکارآمد بوده است. نماینده ایالات متحده آمریکا هنوز هم بسیار فعال است ، حداقل – در توییتر.

بیشتر بخوانید: صدای آمریکا تبلیغات چینی است؟ کاخ سفید در حمله خبرنامه عجیب و غریب به دنبال آژانس خود است

پس از آنکه پنتاگون اخبار آزمایش را شکست ، ادعا کرد که این یک “سلاح ضد ماهواره ای ، “ وودز به سکوی انتخاباتی خود در رسانه های اجتماعی پی برد و ادعا کرد که مسکو قبل از اجرای پرتاب به دنبال تأیید از پکن است.

وودز در پاسخ به این سؤال كه دقیقاً چطور توانست چنین ادعایی را انجام دهد ، اظهار داشت “ما میدانیم” روسیه و چین در حال همکاری هستند “این منطقه.” دیپلمات توضیح داد ، علاوه بر این ، چون آنها وقت خود را برای رد این ادعا در توییتر نگرفتند تا این ادعا را انکار کنند ، باید دقیق باشند.

پنتاگون این آزمایش را اوایل این هفته تحت تأثیر قرار داد “نمونه دیگر اینکه تهدیدها برای سیستم های فضایی ایالات متحده و متحدین واقعی ، جدی و رو به رشد است.” همچنین مسکو را متهم کرد “دورویی” بخاطر خواستار نگه داشتن سلاح های فضا ، از آنجا که ارتش آمریکا ادعا می کند سلاح آزمایش شده در واقع یک قاتل ماهواره ای است.

اخبار مرتبط  مرد تورنتو پس از روبرو شدن با مشتری فروشگاه پیتزا بدون نقص (VIDEO) صفحه شیشه ای را از بین برد ، صفحه نمایش شیشه را از بین می برد - RT World News
همچنین در rt.com
بحث درباره جنگ سرد: پنتاگون می گوید مسکو سلاح های ضد ماهواره را آزمایش کرده و آن را به ریاکاری متهم می کند … در حالی که سالها اسباب بازی های مشابهی داشتدر حالی که روسیه هیچ سخنی رسمی در مورد پرتاب ارائه نداد ، این سیستم سلاح موشك ضد بالستیک است كه در واقع تنها كلاهك های هسته ای را تهدید می كند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *