دیپلمات انگلیسی در چین برای نجات دختر غرق شده وارد رودخانه می شود – اخبار جهانی RT

استفان الیسون ، سرکنسول انگلیس در شهرداری چونگ کینگ چین ، پس از فیلمبرداری از پریدن به رودخانه و نجات یک زن از غرق شدن ، به عنوان قهرمان شناخته شده است.

کانال رسمی توییتر برای سفارت انگلیس در پکن روز دوشنبه در توئیتر انجمن امور خارجه انگلیس بود “بی نهایت افتخار” از اقدام شنبه الیسون.

فیلم های دل نشین از شهر توریستی باستان نشان می دهد که زن جوانی بر روی صخره ای لیز می خورد ، در رودخانه می افتد و پیش از جمعیت وحشت زده توسط نهر جریان می یابد ، ظاهراً برای انجام هر کاری بیش از حد لرزیده است.

اوضاع به سرعت تشدید می شود ، زیرا مشخص می شود که زن قادر به شنا نیست و در حالی که با دستانش حرکات لنگی انجام می دهد ، روی شکم خود شناور است.

اخبار مرتبط  فیلم ویروسی عجیب و غریب از دانشجویان DANCING BACK-TO-BACK باعث خشم توییتر در مورد اقدامات "مضحک Covid-19" - RT World News

سپس الیسون ، یک ورزشکار پیشکسوت 61 ساله ، دیده می شود که به سرعت کفش های ورزشی خود را قبل از پریدن به رودخانه و پایین رفتن به سمت او ، پرتاب می کند. دیپلمات زن را برگردانده و او را به یک حلقه لاستیکی که تماشاچیان به داخل آب انداخته اند ، می برد.

بر اساس بیانیه نمایندگی دیپلماتیک انگلیس در رسانه های اجتماعی ، بعداً و در این فیلم دیده نمی شود ، زن به سرعت نفس خود را از سر گرفت و به هوش آمد.

مقداری قهوه برای گرم شدن و یک لباس خشک به الیسون دادند که به همین دلیل از مردم محلی تشکر کرد.
همچنین در rt.com
تماشا کنید: افسر پلیس کالیفرنیا کاربر ویلچر گیر کرده در ریل قطار را از مرگ حتمی با ثانیه های اضافی نجات می دهددیپلمات که به غریق نجات تبدیل شد ، به سرعت در رسانه های اجتماعی چین با مفسران شجاعت خود را تحسین کردند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *