دیپلمات سابق فرانسوی به دلیل شوخی “بدون معنی بله” “تجاوز” به عنوان “زن ستیز” فریاد زد – RT World News

یک فرانسوی شل و ول؟ چه کسی تصور می کرد! جرارد آراود ، سفیر سابق فرانسه در ایالات متحده و اسرائیل ، با شوخی مبنی بر اینکه “نه” گاهی به معنای “ممکن است” باعث خشمگین شد. او این توییت را حذف کرد ، اما گفت که این فقط “کمی شوخ طبعی” است.

آراود پیش از بازنشستگی در سال 2019 به عنوان سفیر فرانسه در ایالات متحده ، اسرائیل و سازمان ملل خدمت کرده است ، احتمالاً یک یا دو چیز در مورد اتاق خواندن را می داند. با این حال ، ترفندی که او روز شنبه در توییتر انجام داد مانند یک بالون سرب پایین رفت.

“تفاوت بین یک خانم و یک دیپلمات؟ وقتی خانمی می گوید نه ، این ممکن است باشد. شاید ، بله است و بله ، او خانم نیست. وقتی یک دیپلمات می گوید بله ، این ممکن است باشد. شاید ، نه و وقتی نه ، او دیپلمات نیست ، “ او مسخره کرد.

توییت Araud خشم برخی از مفسران را برانگیخت که وی را متهم کردند “غیر قابل قبول” تبعیض جنسی “من متجاوزانی را که اندازه آن را امتحان کرده اند تحت پیگرد قانونی قرار داده ام ،” وکیل بازنشسته فیونا اولری توئیت کرد ، “پس خنده دار نیست. حالا خنده دار نیست. “

آرآود در ابتدا با توییت کردن از خود دفاع کرد “لطفا کمی شوخ طبعی.” در توییت دیگری ، وی توضیحات بیشتری داد و گفت که خط این است “نقل قول از دهه 30 که من اغلب در برابر صدها نفر با زبان گونه به عنوان تمسخر دیپلمات ها استفاده کردم. هیچ کس تصور نمی کرد که من آن را جدی بگیرم. اما توییتر … “

علیرغم دلهره ، زنان آزرده ترس کمی از آراود دارند. دیپلمات سابق همجنسگرا است و وقتی برای اولین بار در سال 2014 وارد واشنگتن شد ، بیرون آمد. در حالی که دیپلمات های زن در مدار او به او عادت کرده اند “از نظر سیاسی نادرست است” متن – آنها را صدا می کند “زیبا،” به عنوان مثال – برخی اصرار دارند که او را اینگونه دوست دارند. “من به خاطر متنهای جذاب او نوستالژیک هستم” سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل ، سامانتا پاور ، در سال 2014 به Vogue گفت ، و افزود که او Araud را در نظر گرفت “یکی از معتبرترین و معتبرترین افرادی که تاکنون دیپلماسی را انجام داده اند.”

خوب یا بد ، آداب و رسوم اجتماعی از سال 2014 تغییر کرده است ، و Araud احتمالاً از شوخی با رضایت در مقابل “صدها نفر” این روزها.

اخبار مرتبط  وزارت امور خارجه روسیه - RT World News - ایالات متحده به دنبال برتری فضا از طریق تهدید است

با این وجود ، به نظر می رسد Araud برای آزار دادن گروه های زیادی از مردم عادت کرده است. او در سال 2017 به دلیل توییتی که در روز پرل هاربر یادآوری می کرد به پیروان خود یادآوری کرد که بسیار مورد انتقاد قرار گرفت “ایالات متحده از مقابله با فرانسه و انگلیس برای مقابله با قدرتهای فاشیست در دهه 30 امتناع ورزید.” این توئیت به ویژه با توجه به اینکه آراود در آن زمان سفیر آمریکا بود ، سروصدای مفسران آمریکایی را در پی داشت.

وی همچنین واشنگتن دی سی را چنین توصیف کرد “خیلی وسواس” با دونالد ترامپ و با جمعیت “هیستریک” بازیگران سیاسی در “غمگین” کت و شلوارها – نظرات بسیاری در ایالات متحده ، صرف نظر از وابستگی سیاسی ، به احتمال زیاد نظرات مشترک دارند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *