دیپلمات ها و دانشگاهیان سابق ایالات متحده خواستار تعامل با مسکو هستند – RT World News

مقامات بازنشسته و دانشگاهیان می گویند ، واشنگتن باید سیاست های روسیه خود را از سر بگیرد ، از تحریم های دائمی خودداری کند و اجازه مذاکرات واقعی را بدهد ، زیرا عدم انجام این کار ممکن است برای عزیزان آمریکا هزینه داشته باشد.

روابط ایالات متحده و روسیه در سالهای گذشته آغاز شده است “بن بست خطرناک” و نامه ای سرگشاده منتشر شده در روز چهارشنبه در Politico گفت: ایالات متحده این وظیفه را دارد که دوباره فکر کند که چگونه باید ادامه یابد. این دوره فعلی به سادگی منافع آمریکا را تضعیف می کند و مبتنی بر تفکر آرزو است که به اشتباه ادعا می کند روسیه برای تحقق انتظارات ایالات متحده به نوعی تغییر خواهد کرد.

این نامه توسط برخی از مقامات ارشد دیپلماتیک بازنشسته ایالات متحده با تجربه روسیه نوشته شده است ، مانند مشاور سابق ریاست جمهوری فیونا هیل و سفیر پیشین ایالات متحده در روسیه جان هانتسمن جونیور. این مورد توسط ده ها تن از شخصیت های برجسته عمومی ، که در سطح ارشد در کشورهای مختلف آمریکا خدمت می کردند ، امضا شد. اداره ها یا متعلق به آکادمی ها هستند.
همچنین در rt.com
پرتاب دلار: قیمت رکورد طلا انتخاب مسکو را برای کنار گذاشتن گرین بک و شرط بندی روی فلز گرانبها توجیه می کندمقامات پیشین اظهار داشتند كه تنش بین واشنگتن و مسكو همان تهدید وجودی مبادله هسته ای را كه در طول جنگ سرد وجود داشت ، به وجود می آورد ، اما بدون تمایل به گفتگوهای واقعی با یكدیگر كه در آن زمان وجود داشت ، صحبت نمی شود. “زرادخانه سیاست خارجی ما [has been] عمدتا به واکنشها ، تحریم ها ، شرمساری عمومی و قطعنامه های کنگره کاهش می یابد “ در این نامه آمده است که روسیه را هدف قرار می دهد.

غالباً به اشتباه ما تماسهای دیپلماتیک را پاداش رفتار خوب می دانیم ، اما آنها مربوط به ارتقاء منافع ما و ارائه پیام های سخت هستند. ما به آنها به عنوان یک موضوع امنیت اساسی نیاز داریم تا سوء برداشت ها و محاسبات غلط را که می تواند منجر به جنگ ناخواسته شود ، به حداقل برسانیم.

در شرایطی که منافع ملی دو کشور اغلب با یکدیگر در تضاد هستند ، روابط آنها می تواند باشد “ترکیبی از رقابت و همکاری” در بهترین حالت. اما سیاست های خارجی فعلی ایالات متحده حتی آن را تضعیف می کند.

اخبار مرتبط  دادستان های پاریس برای بازگرداندن پرونده تجاوز به عنف جرارد دپاردیو ، ستاره فیلم ، تلاش می کنند - RT World News

به عنوان مثال ، تحریم های ضد روسی به شکل فعلی آنها از نظر دیپلماسی فایده ای ندارد. تجمع مداوم آنها “هرگونه انگیزه را کاهش می دهد که ممکن است مسکو مجبور به تغییر مسیر باشد زیرا این تحریم ها را دائمی در نظر می گیرد.”
همچنین در rt.com
فرستاده سابق آمریكا در مسكو می گوید ، تحریم های روسیه با زانو در برابر منافع ما صدمه می زند ، زمان هوشمند سازی بیشتر می شوددر این نامه آمده است: این خصمانه نه تنها خطرات نظامی مستقیمی را ایجاد می کند و در غیر این صورت دو کشور را در مسیر برخورد قرار می دهد ، بلکه همچنین مانع از کمک ایالات متحده از روسیه در هنگام معامله با چین می شود.

نویسندگان گفتند كه برداشت آمریكا از سیاست خارجی فعلی روسیه به عنوان یك كراهتی كه روزی با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از بین برود ، تصور غلط اساسی از طرف واشنگتن است. برخلاف آن ، جانشین نهایی پوتین به احتمال زیاد در همین زمینه فعالیت می کند “چارچوب استراتژیک ریشه در سنت های ناسیونالیستی” که مردم و نخبگان روسیه از آن پشتیبانی می کنند.

“پیش فرض سیاست ایالات متحده به فرض اینکه ما می توانیم و باید آن چارچوب را تغییر دهیم ، گمراه شده است.” نامه گفت

ما باید با روسیه مطابقت داشته باشیم ، نه آنطور که می خواهیم ، با استفاده از نقاط قوت خود ، کاملاً از دیپلماسی استفاده کند.

ایالات متحده باید “روسیه را درگیر یک گفتگوی استراتژیک جدی و پایدار کنید که به منابع عمیق بی اعتمادی و دشمنی بپردازد و در عین حال بر چالش های امنیتی بزرگ و فوری پیش روی هر دو کشور متمرکز شود.”

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *