دیگر “لیست سیاه” و “برده” نیست؟ توسعه دهنده مایکروسافت تماس های خود را برای ایجاد برنامه نویسی درست سیاسی – RT World News بازگرداند

در پی اعتراضات جورج فلوید ، یک توسعه دهنده یک وبلاگ منتشر کرده است که شرح می دهد چگونه واژگان رمزگذاری “مظلوم” را تغییر نام دهید ، که شامل اصطلاحاتی مانند “استاد” ، “برده” ، “لیست سیاه” و “لیست سفید” است.

اسکات هانسلمن ، یک برنامه نویس که در مایکروسافت کار می کند ، پست وبلاگی در مورد چگونگی تغییر نام این مقاله نوشت “استاد” شعبه در مخازن کد به چیزی که کمتر توهین آمیز است.

هانسلمن در مورد این توهین آمیز همچنان نامشخص است اما در این پست اظهار داشت كه “بسته به متن” گزینه های دقیق تری وجود دارد.

“من برای تغییر واژگان من هزینه ای ندارم ، به خصوص اگر دستاوردی با سرعت کمی داشته باشید تا شخص جدیدی را که از فن آوری هیجان زده است ،” او نوشت.

ماه گذشته ، یکی دیگر از توسعه دهندگان ، سیمون پیترز ، اظهار داشت كه “استاد” می تواند یک اصطلاح توهین آمیز باشد. ایده او برای تغییر نام اصطلاحات کدگذاری پاسخ مثبتی در میان همکارانش دریافت نکرد.

“این فقط یک طغیان گسترده و غیر ضروری است و یک قوطی مسخره از کرم ها را باز می کند.” برخی نوشتند. دیگران به ما یادآوری کردند که کلماتی مانند “استاد” هستند “در بسیاری از مکانها در واژگان ما تعبیه شده است.”
همچنین در rt.com
لطفاً به ما بگویید که چگونه Blackout Tuesday دقیقاً به نابرابریهای ساختاری جامعه ایالات متحده کمک می کند؟اخبار مرتبط  دولت کره جنوبی برای بررسی میزان مرگ و میر مربوط به عکس های فصلی آنفلوانزا پس از افزایش 30 نفر تلفات - RT World News

سانسور کلمات در پشت اطلاعات روی صفحه نمایش ما به دنبال سندی است که در سال 2018 توسط Task Force مهندسی اینترنت (IETF) منتشر شده است – یک سازمان استاندارد استاندارد که ترویج استانداردهای داوطلبانه اینترنت است. در سند به عبارات کد نویسی حمله می کند “استاد-برده” و “لیست سیاه” برای آنها “معانی نژادپرستانه و مبتنی بر نژاد”.

در این سند همچنین اشاره شده است “ربات” کلمه چک برای است “برده”

در همان سال که IETF شکایات خود را منتشر کرد ، Chromium Google – شبکه پروژه منبع باز Google – تغییر یافت “لیست سیاه” به یک اصطلاح بدون اضافه خطرات نژادی: “لیست بلوک” “لیست سفید” متعاقباً شد “لیست مجاز”
همچنین در rt.com
دستیارهای مجازی اپل و گوگل “بیدار-ify” برای آموزش کاربران در موضوع سیاه زندگیچنین سیگنالینگ فضیلتی در سیلیکون ولی پیش بینی می شود. جک دورسی زمانی اعتراف کرد که پلت فرم خود توییتر دارد “لاغر” کارمندان این گفته ، معلوم نبود این احساسات تا چه حد عمیق پیش رفت. با توجه به ارسال جدید وبلاگ این توسعه دهنده مایکروسافت ، به نظر می رسد خیلی اساسی است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *