دیگر منطقه چراغ قرمز وجود ندارد؟ هلند ممنوع کردن تن فروشی را در نظر می گیرد زیرا حزب دولت معتقد است این “ریاکارانه” است – RT World News

منطقه مشهور چراغ قرمز آمستردام ممکن است به گذشته تبدیل شود زیرا یکی از شرکای کوچک در دولت ائتلاف هلند خواستار ممنوعیت رابطه جنسی با حقوق است.

درخواست مسیحی دموکرات (CDA) با طرح پیشنهادی مبنی بر اینکه پرداختن برای جنسیت مجازات دارد ، روح تازه ای به بحث طولانی مدت کشور در مورد قانونی بودن تن فروشی داده است.

این پیشنهاد این هفته در مجلس عوام پارلمان هلند مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و پس از آن است که یک جنبش جوانان مسیحی 50،000 امضا را برای جلوگیری از روسپی گری جمع آوری کرد.

آن کوئیک ، نماینده CDA ، تغییر قانون پیشنهادی را ارائه داد و گفت امیدوار است که این امر به مقابله با نابرابری زنان کمک کند.

“اکثر روسپی ها واقعاً نمی خواهند با مرد مقابل خود رابطه برقرار کنند. اما هنوز هم اتفاق می افتد ، زیرا پرداخت می شود … بنابراین رضایت نامه خریداری می شود ، زن یک محصول است. دیگر در این دوران مدرن امکان پذیر نیست ، “ کوئیک به روزنامه AD گفت.

اخبار مرتبط  مقامات بهداشت می گویند که آلمانی ها که از کشورهای پرخطر باز می گردند ، Covid-19 را در فرودگاه ها آزمایش می کنند - RT World News
همچنین در rt.com
“ما نکات بهداشتی هستیم!” کارگران جنسی خواستار بازگشایی فاحشه خانه ها در منطقه چراغ قرمز هامبورگ هستند (ویدئو)این سیاستمدار ادعا کرد که اکثریت قریب به اتفاق زنانی که در منطقه چراغ قرمز آمستردام کار می کنند از کشورهای فقیرتر در اروپای شرقی هستند.

“از هرکسی س Askال کنید که آیا دوست دارد دخترش کارگر جنسی باشد یا خیر. اما ما به زنان جوان از کشورهای فقیرتر اروپا اجازه می دهیم کار را بدون هیچ گونه مشاجلی انجام دهند. این ریاکاری است ، “ او گفت.

گزارش ها در رسانه های هلندی حاکی از آن است که شرکای ائتلاف CDA ، حزب مردم برای آزادی و دموکراسی (VVD) و دموکرات ها 66 مخالف این قانون پیشنهادی هستند ، با این استدلال که این قانون به فحشا پایان نمی دهد و فقط موفق می شود آن را به زیر زمین براند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *