رئیس آژانس فضایی روسیه و مدیرعامل SpaceX شمشیرهای مجازی را در توییتر عبور می کنند – RT World News

یک دوئل توییتر بین رئیس آژانس Roscosmos و مدیر عامل SpaceX آغاز شد ، گفت که روسیه موفق نخواهد بود مگر اینکه با استفاده از فناوری موشک های چند منظوره روبرو شود – این امر باعث یک توبیخ شدید شد.

ایلون ماسک ، کاوشگر مریخ و بنیانگذار SpaceX ، اولین عکسهای را در جنگ آنلاین کلمات شلیک کرد پس از اینکه دیمیتری روگوزین ، رئیس Roscosmos ، اعلام کرد که آژانس وی 30 درصد کمتر برای پرتاب فضا شارژ خواهد کرد. “برای افزایش سهم ما در بازارهای بین المللی.”

وی سپس به SpaceX اشاره کرد و گفت که این اقدامات به دلیل انتقاد از تاکتیکهای مورد استفاده در تلافی است “توسط شرکت های آمریکایی با بودجه ایالات متحده تأمین می شود [government] بودجه.”

موشک های SpaceX 80٪ قابل استفاده مجدد هستند ، 0٪ آنها. این مشکل واقعی است ، “ مشک عقب زد در توییتر.

Rogozin سپس گفت که روسكوسسموس نیازی به مشاوره واشنگتن ندارد.

مشک ادامه داد: صدای جیر جیر که در حالی که روسیه استخر دارد “مهندسان بسیار با استعداد ،” باید قابلیت استفاده مجدد را به عنوان هدف تعیین کرد “یا موفقیت غیرممکن است.”

با حمایت از ادعای خود ، کارآفرینان موشک های قابل استفاده – که برای بیشتر ماموریت های فضایی برای ماموریت های تجاری یا تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گرفت – را به “هواپیماهای مصرفی ،” وجود آن امروزه عجیب به نظر می رسد.

استدلال وی با روسای فضایی روسیه خوب جور در نمی آمد. دیمیتری لوسکوتوف ، مدیرعامل شرکت تابعه Roscosmos Glavkosmos ، آن را نامید “مسخره – مضحک” که مشک بود “تلاش برای تبدیل بحث به موضوعات قابلیت استفاده مجدد.”

“به جای رقابت صادقانه در بازارهای پرتاب فضا ، آنها برای تحریم علیه ما لابی می کنند و از مجازات مجازات استفاده می کنند.” Rogozin بعداً توییت کرد.

اخبار مرتبط  غول بازی Ubisoft تحقیق می کند که ادعا می شود کارمندانش درگیر آزار و اذیت جنسی هستند و قول می دهند "رفتار نامناسب را مجازات کنند" - RT World News

روگوزین و ماسک چندین بار درگیر اختلافات توئیتر شده اند که گفت و گوهای آنها فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذارد. این دو با تعارفهای تند همدیگر را ستوده اند ، اما همچنین اتهامات محجبه ای را برای بازی ناعادلانه رد و بدل کرده اند.
همچنین در rt.com
“بحث و جدال با الون دشوار است”: رئیس روسكوسوس ستایش موسك از موشك های روسی را تحریم كرداگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *