رئیس انجمن سلطنتی سلطنتی می گوید: ماسک ها Covid-19 “نرمال جدید” هستند و افرادی که از آنها امتناع می ورزند باید مانند رانندگان مست شرور شوند.

رییس انجمن سلطنتی ونیکی راماکرایشنان از همه خواست تا قبل از ناپدید شدن جوندگان صورت را به عنوان “عادی جدید” بپوشند و امتناع از انجام این کار را با رفتارهای ضد اجتماعی مانند رانندگی بدون کمربند ایمنی یا مست مقایسه کرد.

هیچ کس نباید خانه خود را بدون پوشاندن صورت در خانه خود ترک کند ، و آنها باید پوشیده شوند “بخصوص در فضای بسته در فضاهای عمومی” روز سه شنبه گفت ونكاترامان “ونكی” راماكریشنان ، زیست شناس برنده جایزه نوبل و رئیس آكادمی علمی انگلیس ، جایی كه دشوار است.

استفاده از نوشیدنی های کاملاً نوشیدنی و رانندگی در خانه کاملاً عادی بوده است ، همچنین رانندگی بدون کمربند ایمنی نیز عادی است. امروزه هر دوی اینها ضد اجتماعی تلقی می شوند و پوشیدن چهره پوشش در ملاء عام باید به همین شیوه در نظر گرفته شود.

راماكریشنان ماسك صورت را توصیف كرد “مورد دیگری از لباس که بخشی از عادی جدید است” و باید پوشیده شود زیرا “کار درست برای انجام دادن.”

شرم آور قرنطینه: ماسک اختلاف

راماكریشنان با بیان اینكه پوشیدن ماسك احتمال بروز مجدد ویروس و نیاز به بستن در آینده را كاهش می دهد ، افزود: این امر باعث می شود همه از پرسنل خدمات ملی بهداشت تا مادربزرگ و مادربزرگ شخصی محافظت كنند.

محافظت از NHS بهانه ای برای قفل اولیه در انگلستان بود ، زیرا کارشناسان به مدل هایی که نشان می دهند بخش های مراقبت های ویژه با مرگ بیماران Covid-19 دچار غرق شدن می شوند اشاره کرد.
همچنین در rt.com
آیا Covid-19 دین جدید ماست ، و صورت صورتش صلیب است؟“انگلیس از نظر پوشیدن ماسک و سیاست های روشن و دستورالعمل های مربوط به پوشیدن ماسک برای عموم ، در پشت بسیاری از کشورها قرار دارد.” راماكریشنان با اشاره به استقبال گسترده آنها در ایتالیا ، اسپانیا و فرانسه ، افزود. وی با اشاره به این نکته ، پیام های ناکافی دولت را مقصر دانست “اگر راهنمایی ناسازگار باشد ، مردم ترجیحات خود را دنبال می کنند.”

اخبار مرتبط  دختر ژنرال مقتول ایرانی قاسم سلیمانی با RT - RT World News صحبت می کند

وی به این واقعیت نپرداخت که اعتبار دولت در این موضوع با کشف این واقعیت که نویسنده الگوی قفل شونده ، استاد کالج امپریال ، نیل فرگوسن است ، در ماه مه پس از کناره گیری از رسانه ها پس از آنکه رسانه ها فاش کردند که او قرنطینه را برای دیدار با وی نقض کرده است ، مورد انتقاد قرار نگرفت. عاشق متاهل او ، احتمالاً خانواده اش را با Covid-19 در این روند آلوده می کند.
همچنین در rt.com
فرگوسن پس از نقض قرنطینه‌ای که برای ملاقات با معشوق ازدواج کرده است استعفا داددر حالی که هم اکنون دولتها در سرتاسر جهان ماسک صورت را به عنوان راهی برای مقابله با کروناویروس معرفی می کنند ، در اوایل ابتلا به این بیماری همه گیر – از جمله سازمان بهداشت جهانی – اصرار داشتند که آنها بی فایده یا مضر باشند. همانطور که بعداً مشخص شد ، این هدف برای سرکوب تقاضای غیرنظامیان برای اطمینان از موجودی کافی برای کارمندان پزشکی بود.

اعتبار قابل توجه دیگر ناشی از برخورد متفاوت با تجمعات گسترده بود. اعتراضات در برابر قفل بندها برای سلامتی عمومی غیرقابل قبول و خطرناک تلقی می شد ، حتی هنگامی که تظاهرکنندگان ماسک می پوشیدند و به انجام مسافت اجتماعی می پرداختند ، در حالی که اجتماعات گسترده با تمرکز بر مطالبات عدالت نژادی – فاقد هر دو و غالباً وقوع خشونت – به درستی و مناسب تحسین می شدند.
همچنین در rt.com
هزاران راهپیمایی در بروکلین برای # BlackTransLivesMatter … به دلیل Cuomo میله های نقض قانون Covid-19 را تهدید می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *