رئیس جمهور آلمان ، فرانک والتر اشتاین مایر پس از مشخص شدن محافظت از بدن Covid-19 در قرنطینه – RT World News

رئیس جمهور آلمان ، فرانک والتر اشتاین مایر پس از آزمایش مثبت یکی از محافظان وی برای ویروس کرونا ، وارد قرنطینه شد. نتیجه آزمایش خود رئیس جمهور هنوز مشخص نیست.

اشتاین مایر پس از یکی از اطرافیان خود که یک قلمداد می شد ، به قرنطینه رفت “تماس نزدیک” این بیماری را گرفتار کرد ، سخنگوی ریاست جمهوری به رسانه های آلمان تأیید کرد. تاکنون گزارشی در مورد نشان دادن علائم Covid-19 توسط رئیس جمهور گزارش نشده است. دفتر ریاست جمهوری گفت که اشتاین مایر بلافاصله از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گرفت اما هنوز نتایج در دسترس نیست.
همچنین در rt.com
آنگلا مرکل پس از آزمایش NEGATIVE برای Covid-19 ، به انزوا از خود پایان داده و به دبیرخانه بازگشتدر اواخر ماه مارس ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان نیز مجبور شد تقریباً دو هفته در قرنطینه بگذرد ، زیرا در حالی که واکسن بیماری دیگری را گرفت ، با یک داروی آلوده تماس گرفت. وی در طول دوره خود انزوا سه آزمایش ویروس کرونا داشته است اما همه آنها منفی بوده است.

اخبار مرتبط  هزاران نفر در مقابل سفارت آمریکا در پاریس علیه خشونت پلیس در آمریکا و فرانسه تجمع می کنند (VIDEOS) - RT World News

اخبار مربوط به اشتاین مایر در حالی منتشر شد که آلمان از ابتدای اپیدمی تعداد بی سابقه موارد جدید Covid-19 را گزارش کرده است. طبق گزارش رسانه های آلمانی ، بیش از 7800 نفر در روز جمعه آزمایش این بیماری را مثبت اعلام کردند و تعداد موارد فعال را به بیش از 56000 نفر رساندند. از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، بیش از 9700 آلمانی بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *