رئیس جمهور ایتالیا به ادعای BoJo در مورد چرایی پایین آمدن نرخ Covid-19 در ایتالیا پاسخ می دهد – RT World News

رئیس جمهور ایتالیا ، سرجیو ماتارلا ، به توضیح غیر منتظره نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در مورد اینکه چرا به نظر می رسد رم در مهار انتشار ویروس کرونا بهتر عمل می کند ، پاسخ داد.

از جانسون در پارلمان س ifال شد که آیا دلیل ایتالیا و آلمان چیست؟ “بسیار پایین تر” نرخ Covid-19 به دلیل خدمات آزمایش و ردیابی موفق به جلوگیری از بازگشت محدودیت های عمده شده بود “که در واقع کار می کند ،” برخلاف پرونده در انگلیس.

نخست وزیر پاسخ داد که “تفاوت مهم بین کشور ما و بسیاری از کشورهای جهان” انگلستان است “یک کشور آزادیخواه”

“اگر به تاریخ 300 سال گذشته این کشور نگاه کنید ، تقریباً هر پیشرفتی – از آزادی بیان تا دموکراسی – از این کشور حاصل شده است” جانسون گفت.
همچنین در rt.com
روزانه 10 هزار نفر با عقد Covid-19 در انگلستان ، وزیر بهداشت ، هنكوك گفت ، همانطور كه ​​از مردم می خواهد برنامه جدید ردیابی را بارگیری كنندهنگامی که از او خواسته شد درباره اظهارات جانسون اظهار نظر کند ، ماتارلا گفت: “ما ایتالیایی ها نیز آزادی را دوست داریم ، اما به جدیت نیز اهمیت می دهیم.”

جانسون در اوایل این هفته محدودیت های جدید قرنطینه را اعلام کرد ، از جمله منع رفت و آمد در ساعت 10 شب برای میخانه ها ، بارها و رستوران ها و همچنین قوانین سختگیرانه تر برای فاصله اجتماعی. این اقدامات در پاسخ به افزایش جدید ویروس کرونا در سراسر کشور رونمایی شد.

اخبار مرتبط  گزارش جدید ادعا می کند که تاکنون نیمی از منبع آب جهان به سرقت می رود - RT World News

ایتالیا اولین کشور اروپایی بود که در طی ماههای ابتدایی شیوع به شدت توسط Covid-19 مورد ضربه قرار گرفت. این اولین کشور عضو اتحادیه اروپا بود که قفل در سراسر کشور را نیز اعمال کرد. قوانین قرنطینه بعداً در ماه مه کاهش یافت.

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، انگلیس از ابتدای شیوع بیش از 412000 مورد Covid-19 و تقریباً 42000 مورد مرگ داشته است. ایتالیا بیش از 302،500 عفونت و تقریبا 35،800 مرگ را ثبت کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *