رئیس جمهور روحانی – رئیس جمهور روحانی – RT World News

رئیس جمهور حسن روحانی پیشنهاد داد كه تعداد كروناویروسهای ایران تقریباً 269،000 نفر است اما تعداد واقعی افراد مثبت كووی تقریبا 90 برابر بیشتر است. از نظر انتقادی ، میلیون ها نفر دیگر در معرض خطر ابتلا به این هستند.

تخمین زده می شود که “25 میلیون ایرانی تاکنون به این بیماری ویروس آلوده شده اند و حدود 14000 نفر جان خود را از دست داده اند.” خبرگزاری رسمی ایرنا روز شنبه گزارش داد روحانی ضمن سخنرانی در یک کارگروه ملی Covid-19.

برآوردهای روحانی بدان معنی است که در ایران ، بیش از 80 میلیون نفر زندگی می کنند ، تقریباً هر شهروند سوم برای کرو ویروس مثبت آزمایش کرده است.

رئیس جمهور با استناد به داده های وزارت بهداشت ، 500 از 1000 مورد Covid-19 بدون علامت است ، که فقط خطر انتقال بیماری کشنده را تشدید می کند.

علاوه بر این، “30 تا 35 میلیون نفر احتمالاً در ماه های آینده در معرض این بیماری خواهند بود.” رئیس جمهور پیشنهاد کرد ، از هموطنان خواست که برای شکستن زنجیره انتقال ، قوانین سخت دوری و رعایت بهداشت را رعایت کنند.

اخبار مرتبط  به نظر می رسد "فاصله اجتماعی" برای تفسیر آشکار است ، زیرا اروپا به طرز حیرت انگیزی از قفل شدن باز می شود (VIDEOS) - RT World News

چهره های مربوط به پیش بینی های وحشتناک روحانی که از منابع معتبر بین المللی منتشر شده است. مرکز تحقیقات Johns Hopkins Coronavirus در حال حاضر تعداد پرونده های ایرانی را بالغ بر 269،400 نفر و تعداد کشته شدگان را بیش از 13،700 نفر قرار داده است.

در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه مه ، ایران برخی از اقدامات قفل خود را باز کرد و مجدداً مساجد ، بازارها ، پارک های عمومی و رستوران ها را بازگشایی کرد. در هفته‌های بعد ، میزان مرگ و میر بالا رفت و مقامات بهداشت را ترك كردند تا آزمایشات را افزایش دهند و به شهروندان نسبت به نادیده گرفتن قوانین دور دست هشدار دهند.

جمهوری اسلامی سخت ترین کشور در خاورمیانه بود و هنوز هم هست. عربستان سعودی و قطر – که به ترتیب 2458551 و 105.898 پرونده گزارش کرده اند – در رتبه بندی منطقه ای از ایران عقب هستند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *