رئیس جمهور لبنان پس از تحریم واشنگتن ، باسیل ، وزیر خارجه سابق متحد حزب الله ، به دنبال مدارک از آمریکا است – RT World News

دولت لبنان می خواهد شاهد شواهد ادعای فساد اداری وزیر خارجه پیشین خود ، جبران باسیل ، که ایالات متحده برای توجیه اعمال مجازات علیه او استفاده می کرد ، باشد.

باسیل ، نماینده با نفوذ لبنان ، توسط خزانه داری آمریکا به اتهام تحریم های شخصی مورد سیلی قرار گرفت “مثال زدنی” فساد بومی در کشور. رئیس جمهور میشل عون به وزارت امور خارجه دستور داده است که شواهدی را که ایالات متحده علیه باسیل دارد بدست آورد. سپس اسناد به دادگستری لبنان ارسال می شود “برای انجام اقدامات لازم ،” دفتر رئیس جمهور گفت روز شنبه در حساب توییتر خود.

آمریكا گفت كه باسیل ، كه به عنوان وزیر انرژی و وزیر امور خارجه خدمت می كرد ، با دخالت در روابط جنسی و انتقال پول بودجه به دوستان خود ، از دفاتر خود سو ab استفاده كرد.
همچنین در rt.com
وزیر خارجه سابق لبنان ، جبران باسیل ، به دلیل ادعای فساد مالی و حمایت از حزب الله ، مورد تحریم های ایالات متحده قرار گرفتاخبار مرتبط  کره شمالی از جنوب بسیار عصبانی است ، اما این مورد توجه سئول نیست که بخواهد - RT World News

باسیل ، که داماد عون نیز است ، از هواداران علاقه مند به جنبش سیاسی حزب الله است ، واقعیتی که گفته می شود نقش مهمی در تصمیم واشنگتن برای هدف قرار دادن وی با تحریم ها داشته است. ایالات متحده حزب الله را یک سازمان تروریستی می داند. این جنبش توسط ایران پشتیبانی می شود ، ملتی که واشنگتن تحت فشار اقتصادی و سیاسی قرار گرفته است تا تلاش کند آن را مجبور به رفتار کند “مانند یک کشور عادی”

نماینده مجلس در پاسخ به این گفت که او تبدیل شده است “به بی عدالتی عادت کرده است.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *