رئیس جمهور لهستان ، آندره دودا پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 ، در خانه قرنطینه کرد – اخبار جهانی RT

رئیس جمهور لهستان ، آندره دودا آخرین رهبر جهانی است که به ویروس کرونا آلوده شده است. مقامات گفتند که او بدون علامت است و احساس “خوبی” دارد.

سخنگوی دودا ، بلاژ اسپیچالسکی گفت که رئیس جمهور روز جمعه تحت آزمایش معمول Covid-19 قرار گرفت و نتیجه مثبت بود. رهبر لهستان است “احساس خوب داشتن” Spychalski در توئیتر خود به طور مداوم با پزشکان در تماس است و افزود که قرنطینه شده است.

رئیس ستاد رئیس جمهور Krzysztof Szczerserski به رسانه های لهستان گفت که دودا در خانه بدون علامت است و خود را منزوی می کند. اوایل روز جمعه وی از یک بیمارستان صحرایی بازدید کرده و در یک مراسم اهدای جوایز در کاخ ریاست جمهوری در ورشو شرکت کرده بود.

اخبار مرتبط  لیبرمن ، وزیر دفاع سابق اسرائیل ، از مردم خواست که DEFY Covid-19 را محدود کنند و به جای آن از "عقل سلیم" استفاده کنند - RT World News

دودا 48 ساله آخرین رهبر کشوری است که به کوید -19 آلوده شده است. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ، جائر بولسونارو رئیس جمهور برزیل و بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس از جمله کسانی هستند که آزمایش ویروس مثبت داشتند و از آن زمان بهبود یافته اند.
همچنین در rt.com
“این یک برنامه نیست ، شخص”: بایدن به خاطر بهترین روش نبرد با Covid-19 این است که “همیشه ماسک بپوشد”فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *