رئیس جمهور لهستان ، دودا ، با رونق دوئل شوخی روس به عنوان رئیس سازمان ملل متحد – RT World News

رئیس جمهور لهستان آندریژ دادا آخرین قربانی دوتای معروف شوخی روس “وووان و لکسوس” شد. وقتی این جفت ارز که رئیس سازمان ملل متحد بود ، در مورد مشروبات الکلی سنتی لهستان غافل شد ، رهبر احساس کرد چیزی خاموش نیست.

ظاهراً دادا را که دوباره انتخاب شده است دعوت می کنیم تا او را تبریک بگویم “پیروزی چشمگیر” در انتخابات اخیر این کشور ، یکی از شوخی کنندگان به غیر از آنتونیو گوترس ، دبیرکل سازمان ملل متحد مطرح شد.

دادا ، که فقط به سختی توانست پیروزی را در یک مسابقه بسیار تنگاتنگ بدست آورد ، ظاهراً از دیدن مقام بلند پایه سازمان ملل متحد خوشحال بود که ظاهراً فوراً متوجه نشده بود که ممکن است چیزی کاملاً درست نباشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=zu4x31g42K4

حتی برخی از ایده های عجیب و غریب ابراز شده توسط دبیر کل جعلی – مانند پیشنهادی مبنی بر اینکه ورشو قسمتی از خاک همسایه اوکراین را شامل می شود ، از جمله شهر لویو که از لحاظ تاریخی متعلق به لهستان بود – به نظر نمی رسید که دوادا را در معرض خطر قرار دهد. او قبل از اطمینان از “گوترس” مبنی بر اینکه هیچ نیروی سیاسی در لهستان تاکنون چنین گزینه ای را در نظر نگرفته ، چند ثانیه در سکوت مکث کرد.

این ایده که ممکن است چیزی نادیده گرفته شود ، ذهن دودا را تحت تأثیر قرار داد ، اما وقتی رئیس جعلی سازمان ملل متحد از “ذوبروکا” – یک مشروب سنتی و قوی لهستانی – نام برد که ظاهراً او به عنوان هدیه ای از دیگر قطب ها ، رئیس جمهور پیشین شورای اروپا ، دونالد توسک دریافت کرده است.
همچنین در rt.com
اعتصاب های دوگانه شوخی شوخی روس ، می گویند که آنها ماکرون را با تماس جعلی از Zelensky اوکراین فریب دادند“در حین مکالمه ، فهمیدم که احتمالاً اشتباه بوده است. دبیر کل کلمه “Zubrowka” را خیلی خوب تلفظ نمی کند ، اگرچه صدا بسیار شبیه بود ، “ دادا در یک پست توییتر خود نوشت ، بنابراین صحت ضبط شده توسط شوخی کنندگان در کانال YouTube خود را تأیید می کند.

اخبار مرتبط  مردم علی رغم محدودیت هایی که پس از 2 روز از 18 مورد پرونده جدید ایجاد شده ، مانند ساردین در یک قوطی به قطار پاریس فشار می آورند - RT World News

کاخ ریاست جمهوری همچنین تأیید كرد كه این گفتگو اتفاق افتاده است – اما دودا نبود كه سرانجام با تماس شرم آور در آب گرم نشست.

براساس گزارش رسانه های لهستانی ، معلوم شد که شوخی ها رئیس جمهور را از طریق بخش بین المللی دفتر خود فراخوانده اند. تصور می شود چنین مواردی توسط رئیس دفتر ، کرزیزوف سوسکرسکی تحت نظارت باشد ، اما این دوبلاژ موفق شد بدون نظارت جلوی آن را بگیرد.

شکرسکی حتی در ابتدا به دنبال پنهان کردن کل مصیبت بود و اعتراف کرد که اشتباه خود را تنها پس از انتشار ضبط اعلام کرد. سرویس های ویژه لهستان اکنون در حال تحقیق در مورد تماس شوخی هستند.
همچنین در rt.com
شوخی گرتا دوباره اعتصاب کرد: برنی “موافقت” می کند که همکاری با Eilish & West را به هم بزند ، اما بوی موش می دهد “عامل خواب KGB”مطمئنا دودا تنها شخصی نیست که از این دوبله معروف فریب خورد. وووان و لکسوس نامهای صحنه های ولادیمیر کوزنتسف و الکسی استولیاروف هستند که از سال 2014 همکاری می کنند. با گذشت سالها ، آنها در بسیاری از چهره های عمومی از جمله خواننده التون جان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون شوخی کرده اند. نماینده ایالات متحده ماكسین واترز حتی بیش از یك بار به خاطر آویزهای خود افتاد.

یکی از جدیدترین قربانیان این زوج سناتور برنی سندرز بود ، هنگامی که این دوقلوی به عنوان یک فعال اقلیم نوجوان گرتا تونبرگ و پدرش حضور داشتند – حتی این قانونگذار را متقاعد کرد که در یک همکاری رپ با خوانندگان بیلی ایلش و کانی وست شرکت کند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *