رئیس جمهور لهستان آندرژ دادا کمی جلوتر از رقیب خود در دور دوم انتخابات – نظرسنجی های خروج – RT World News

به نظر می رسد رئیس جمهور لهستان ، آندریژ دودا تقریباً در پیروزی مقابل حریف خود ، رفال تریاسکوفسکی ، شهردار ورشو ، در یک مسابقه فوق العاده تنگ ، با نظرسنجی از نتایج نظرسنجی نشان داد که او فقط یک درصد جلوتر است.

براساس اولین نتایج نظرسنجی برون مرزی که توسط رسانه های لهستانی منتشر شد ، دادا با کسب بیش از 50 درصد آرا ، در حالیکه حریف وی 49.6 درصد تضمین می کرد.

در دور اول ، برتری او نسبت به ترزاسکوفسکی بسیار قابل توجه بود و بیش از 10 درصد به حساب می آمد. او هنوز اکثریت كلی را كه به او اجازه می داد كاملاً پیروز شود ، كسب كرد زیرا تنها 43.7 درصد آرا را به دست آورد.
همچنین در rt.com
داود لهستان در دور اول انتخابات ریاست جمهوری رهبری می کندبا این حال ، Duda قبلاً از هواداران خود و همه رای دهندگان تشکر کرد “مشارکت شگفت انگیز ،” که او گفت: الف “شهادت زیبا برای دموکراسی ما.” رئیس جمهور گفت که دوست دارد سیاستی را که در دوره قبلی خود دنبال می کرد ادامه دهد. او همچنین نتیجه خود را به تریساسکوفسکی تبریک گفت.

با این حال ، شهردار ورشو با خلق و خوی ظاهر نشد. وی گفت: “نزدیک است اما من کاملاً اطمینان دارم که پیروز خواهیم شد. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آرا را بشمارید. “ او به هواداران خود گفت ، وی افزود “این شب برای همه عصبی خواهد بود.”

رأی ریاست جمهوری مطمئناً موفق شده است توجه مردم را جلب کند ، به طوری که افرادی که به تعداد رکورد هایی که از سال 1995 مشاهده نشده است به سمت رأی دهندگان می روند. میزان مشارکت رأی دهندگان در دور دوم بیش از چهار درصد بیشتر از دوره اول دو هفته گذشته بود. به بیش از 68 درصد

اخبار مرتبط  گزارش های جدید نشان می دهد كه سیاستمداران برلین آگاهانه کودکان را به مدت چندین دهه با PEDOPHILES زندگی می كنند

دادا کارزارهای خود را پیرامون برنامه های سخاوتمندانه برای بهره مندی از اجتماعی ساخته است که در درجه اول از مناطق روستایی کم برخوردار بهره مند نشده اند و به گفته وی پروژه های بزرگ زیرساختی باعث ایجاد شغل و رونق اقتصاد کشور خواهد شد.

با این حال ، یک محافظه کار و متحد حزب حاکم قانون و عدالت (پی اس) ، وی همچنین خود را به عنوان مدافع سنت و ارزش های کاتولیک ترسیم کرد و به اتهام هموفیبی و ضد ستیزی پرداخت. وی در یکی از سخنان خود گفته است که آنچه او LGBT خوانده است “ایدئولوژی” گناهکارتر از “بلشویسم” ، مقایسه با گذشته کمونیستی ملت ، که یک موضوع داغ سیاسی در دهه های اخیر بوده است.
همچنین در rt.com
رئیس جمهور لهستان می گوید: ایدئولوژی دگرباش جنسی حتی “ویرانگر” تر از بلشویسم استسخنان وی حتی بعد از اینکه رسانه های خبری را متهم کرد که سخنان وی را از متن تحت پوشش قرار می دهند ، سخنان کوتاهی با رسانه های غربی برانگیخت.

حریف وی ، رفال تریاسکوفسکی ، که به عنوان نامزد لیبرال دیده می شود ، به خاطر موقعیت طرفدار دگرباش جنسی شناخته شده است. با این حال او همچنین به دنبال سرمایه گذاری در پیکارهای مداوم ورشو با بروکسل در مورد آنچه اتحادیه اروپا می داند نقض قانون است ، قول مسدود كردن هرگونه لوایحی را كه معتقد بود باعث تضعیف هنجارهای دموکراتیک خواهد شد.

Trzaskowski اعلام کرده است که به دنبال رهبری بیشتر است “تحمللهستان او قول داد كه کانال خبري TVP Info را ببندد ، ضمن آنكه برنامه هاي سودمندي را كه توسط PiS پشتيباني مي شد ، در محل خود نگه دارد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *