رئیس جمهور لهستان پس از مقایسه عناوین “ایدئولوژی” دگرباش جنسی و کمونیسم ، رسانه های غربی را مورد انتقاد قرار داد – RT World News

رئیس جمهور لهستان ، آندریژ دادا ، رسانه های غربی را متهم کرد که “سخنان خود را از متن خارج کرد” پس از اینکه تعداد زیادی مقاله او را با عنوان “ایدئولوژی” دگرباش جنسی با کمونیسم تحت پوشش قرار داد ، اصرار داشت که از برابری حمایت می کند.

سخنان انتخاباتی روز شنبه دودا ، که در آن اظهار داشت که دگرباش جنسی یک ایدئولوژی است حتی شرورتر از “بلشویسم” توسط بسیاری از رسانه ها در سراسر جهان به دست آمد.

رئیس جمهور به دنبال انتخاب مجدد است و رای دهندگان محافظه کار ، پایگاه او را تشکیل می دهند ، زیرا انتظار می رود شهردار لیبرال ورشو ، رفال تزاسکوفسکی ، که به دلیل موقعیت طرفدار LGBT به عنوان رقیب اصلی شناخته می شود ، روبرو شود. با این حال ، پوشش گسترده رسانه های خارجی به نوعی او را در دفاع قرار داده است.

“با این حال ، دوباره ، به عنوان بخشی از مبارزه سیاسی کثیف ، سخنان من از متن خارج می شود. من واقعاً به تنوع و برابری اعتقاد دارم. “ دادا در توییتر اظهار داشت ، انتخاب رویترز ، نیویورک تایمز ، AP ، گاردین و فایننشال تایمز به عنوان اهداف انتقادی انتقادی خود را نشان می دهد.

“اعتقاد به هر اقلیت را نمی توان به بهانه کاذب تحمل به اکثریت تحمیل کرد ،” وی گفت ، افزود که یورش بی امان ارزش های لیبرال بدل شده است “حقیقت” در یک “موجودی کوچک که از صحت و سقم بسیار پنهان ترسیده است.”

در همان زمان ، او گفت که او معتقد است “در جهان ، جایی که حقایق ، مانند MeToo ، می توانند یک بستر ایمن داشته باشند” ایجاد یک دلیل محبوب دیگر که ممکن است مورد توجه بخش لیبرال تری از مخاطبان او قرار بگیرد. سرانجام ، وی گفت که معتقد است “در تحمل هر دیدگاه “ در حالی که خواستار توقف رسانه های غربی شد “پخش اخبار جعلی.”

مشخص نیست که دقیقاً چنین واکنشی عاطفی رهبر لهستان را برانگیخته است ، زیرا رسانه های غربی با وجود استقبال خاصی از اظهارنظرهای وی ، هنوز اکثراً از انتقاد علنی سخنان یا دیدگاه های وی که می تواند زانوی مرگ برای یک سیاستمدار در بسیاری باشد ، خودداری کردند. کشورهای غربی ، اما هنوز هم در لهستان عمدتا محافظه کار محبوب است.

اخبار مرتبط  پسران 19 ساله پس از 19 ساعت پس از 19 ساعت از ساختمان متلاشی شده در هند زنده شدند و نجات دهندگان نجات دهند (ویدیو) - RT World News
همچنین در rt.com
رئیس جمهور لهستان می گوید: ایدئولوژی دگرباش جنسی حتی “ویرانگر” تر از بلشویسم استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *