رئیس جمهور مکزیک رهبران اروپا را به دلیل “اصرار مستبدانه” در مورد قفل شدید Covid-19 مورد انتقاد قرار داد – RT World News

آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، رئیس جمهور مکزیک گفت ، رهبران اتحادیه اروپا با اعمال قفل برای جلوگیری از موج دوم ویروس کرونا ، عدم اعتماد به شهروندان خود را نشان می دهند و خود را بالاتر از مردم قرار می دهند.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه ، از لوپز اوبرادور س wasال شد که آیا مکزیک قصد دارد محدودیت هایی را برای مقابله با شیوع ویروس مشابه ویروس هایی که در برخی از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا و جمهوری چک وجود دارد اعمال کند؟

“نه به استفاده از اقدامات اجباری ،” رئیس جمهور پاسخ داد. “این با آن حل نمی شود.”

معرفی محدودیت های سخت نشان می دهد “اصرار اقتدارگرا از طرف مقامات ، دولت ، با کمال احترام ، از جانب کسانی که این کار را انتخاب می کنند ،” او پافشاری کرد.

قانون منع رفت و آمد در مردم نشانه ایمان نیست. این خود را بالاتر از اقتدار قرار می دهد و شهروندان را در کودکی می بیند ، مثل اینکه آنها درک نمی کنند.

لوپز اوبرادور اضافه کرد که “حتی در بدترین لحظه های خود نیز اروپا این مقررات منع رفت و آمد و همه این اقدامات را نداشت.”

وی ضمن اطمینان به مردم مبنی بر اینکه هیچ قفلی در کار نیست ، مکزیکی ها را به رعایت فاصله اجتماعی ، با مسئولیت پذیری و شستن دستها مکرراً فرا خواند ، زیرا موارد ویروس کرونا در برخی از مناطق کشور رو به افزایش است.
همچنین در rt.com
آلمان به دلیل افزایش موج دوم Covid-19 ، قفل جزئی جدیدی را تعیین کردمکزیک تاکنون بیش از 901000 مورد ویروس کرونا و 89800 مورد مرگ ناشی از Covid-19 را ثبت کرده است. با این حال ، مقامات اذعان کرده اند که تعداد کل موارد و مرگ و میر می تواند به طور قابل توجهی بیشتر باشد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  در اثر انفجار یخچالهای طبیعی سیل عظیم در شمال هند (VIDEOS) تا 150 نفر کشته و بیشتر گرفتار شدند - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *