رئیس دادگستری آفریقای جنوبی از نماز عمومی که واکسن Covid را به DEVIL و “فساد DNA” پیوند می دهد دفاع می کند – RT World News

رئیس دادگستری آفریقای جنوبی Mogoeng Mogoeng اتهامات مربوط به دعای عمومی وی مبنی بر اتصال واکسن Covid-19 به شیطان و شماره 666 را به خطر انداخته است که زندگی مردم در بدترین کشور ویروس کرونا ویران شده است.

روز پنجشنبه ، موگوئنگ ، که به عنوان یک مسیحی مشتاق شناخته می شود ، قبل از جمعیت صحبت کرد ، اعلام کرد: “پروردگارا من آن را قضاوت می کنم. من آن را به نام عیسی اجرا کردم. من هر شیطان Covid-19 را قفل می کنم. هر واکسنی را که مربوط به شما نباشد قفل می کنم. “

وی افزود: “اگر واكسنی از شیطان وجود داشته باشد ، به معنای تزریق سه گانه شش در زندگی افراد است ، به معنای تخریب DNA آنها است. خداوند متعال ، هر واکسنی از این دست ، به نام آتش سوزی به نام عیسی از بین برود. “ او اضافه کرد.

موگونگ هنگامی که روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی به این موضوع پرداخت ، گفت که او به اظهاراتی که در دعوی جنجالی خود ارائه داده پایبند است.

“اگر واکسنی وجود دارد که به عمد قصد دارد به مردم آسیب برساند ، آن واکسن هرگز نباید نور روز را ببیند. من به خدا گریه می کنم تا جلوی آن را بگیرد “ او پافشاری کرد. “من به عواقب کاری ندارم. ما مدت زیادی است که سکوت کرده ایم و خط را رد می کنیم. “

قاضی عالی دادگاه قانون اساسی آفریقای جنوبی نیز در مورد اجباری بودن واکسیناسیون Covid-19 در این کشور صحبت کرد. “شما نمی توانید واکسن را به مردم تحمیل کنید. چرا تو باید؟” او گفت.

اخبار مرتبط  معترضان یونانی پس از اولین نماز مسلمانان سایت در دهه ها ، پرچمهای ترکیه ، آنکارا و آتن را به آتش کشیدند - RT World News

دعای موگونگ در آفریقای جنوبی که عموم مردم نسبت به مداخلات پزشکی جدید بدبین هستند ، خبرساز شده و بحث های آنلاین داغی را برانگیخته است.

این کشور تاکنون بیش از 22،700 مرگ ناشی از Covid-19 را ثبت کرده است – بیش از هر کشور دیگر در این قاره ، اما این نگرانی وجود دارد که بسیاری از آفریقای جنوبی سعی در دور ماندن از واکسن داشته باشند ، برنامه ریزی شده در آوریل به عنوان بخشی از این واکسن ارائه می شود. از طرح توزیع جهانی COVAX.
همچنین در rt.com
سر کنترل بیماری آفریقا نابرابری واکسن Covid-19 را مورد انتقاد قرار می دهد و از کشورهای ثروتمند می خواهد که به این زخم مشترک مبتلا شوندگروه حقوق بشر ، آفریقا 4 فلسطین ، گفت که اظهارات قاضی “تضعیف موقعیت علوم پزشکی و آفریقای جنوبی در توزیع واکسن ها.”

مفسران شبکه های اجتماعی موگونگ را مقصر می دانند “ایجاد سردرگمی و سرخوردگی بیشتر به کشوری که قبلاً تحت فشار بوده است” و به او توصیه کرد که به کار قضایی خود پایبند باشد.

اما کسانی هم بودند که دفاع کرد این مرد ، با یک جمله عجیب گفت که او فقط واکسنهایی را محکوم می کند که “به ویژه برای آفریقایی ها آسیب رسانید ،” اما همه لرزش ها هدف جلوگیری از همه گیری نیست.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *