رئیس دولت تورینگن آلمان ادعا می کند معترضان ضد قفل در حال تبدیل شدن به “تروریست” هستند – RT World News

نخست وزیر تورینگن ، بودو راملو ، به رسانه های آلمانی گفت که اعتراضات مداوم علیه محدودیت های Covid-19 “امنیت داخلی” را تهدید می کند ، و اظهار داشت که تروریسم و ​​کشتارها در دست اتحاد راستگرایان / “ضد واکسر” شکل می گیرد.

تظاهرات گسترده علیه اقدامات کنترل همه گیرانه همه گیر برلین شروع به شبیه شدن به “تروریسم“، Ramelow روز پنجشنبه به Tagesspiegel گفت ، با اصرار بر اعتراضات – و منافع حاشیه ای که آنها گرد هم آوردند -“تهدیدی برای امنیت داخلی در کشور ما
همچنین در rt.com
بازی “Corona World” که توسط تلویزیون عمومی آلمان پشتیبانی می شود ، مقاومت در برابر قفل و بچه ها را غیر انسانی می کند – اما مطمئنا ، چه مشکلی پیش می آید؟Ramelow ، که عضو The Left (Die Linke) است ، به اعتراضی اشاره کرد که در آن برخی از راهپیمایان عکسهای بزرگی را نشان می دادند که آنگلا مرکل ، صدراعظم و دکتر کریستین Drosten ، شناس را با لباس اردوگاه کار اجباری ، شعار می دادند تا آنها را از روی چراغهای جلویی آویزان کنند. مخالفت با رژیم کرونا کرونا از کنترل خارج می شد.

خصوصاً خطرناک بوده است که تظاهرات راست افراطی را گردهم آورده است “رایشبرگر“(یک گروه حاشیه ای از سلطنت طلبان آلمانی) با”متفکرین جانبی“(Querdenken ، اشاره به یک گروه آزاد اندیشی که اعتراضات زیادی را علیه قفل کردن سازمان داده است) و”انکارکنندگان تاج” با “فعالان ضد واکسیناسیون، “راملو ادامه داد.

او گفت ، مخلوط فرار “بسیار خطرناک” وی این تصور را که آلمانی ها بر خلاف میل آنها واکسینه می شوند ، رد کرد و به نظر ناراحت بود که کسی حتی فکر می کند بنیانگذار مایکروسافت و مبلغ میلیاردر واکسن ، بیل گیتس “اکنون سعی در واکسیناسیون ما دارد

من در همه این شبکه ها و اسطوره های توطئه حالات مشابه کشتار را مشاهده می کنم.

در این مصاحبه ، راملو سعی کرد آتش سوزی آخر هفته گذشته را به م onسسه رابرت کوچ ، آژانس کنترل بیماری فدرال آلمان ، به جنبش ضد قفل ربط دهد. با این حال ، مهاجمان – که توسط مأموران امنیتی دیده می شدند که به داخل تاسیسات کوکتل مولوتف می انداختند – دستگیر نشده اند و هیچ مدرکی دال بر انگیزه سیاسی ارائه نشده است. گفته می شود این مرکز با حمله انکار سرویس (DDoS) توزیع شده توسط هکرها چند روز قبل از بمب گذاری آتش هدف قرار گرفته است.

این سیاستمدار چپ همچنین تلاش کرد تا معترضین ضد قفل را به یک اقدام عجیب و غریب تخریب گرایانه در اوایل این ماه در جزیره موزه برلین پیوند دهد ، جنایتی که رسانه های آلمانی تلاش کردند تا نظریه پردازان توطئه و جنبش QAnon را ثابت کنند. ده ها اثر هنری و مصنوعی ، از جمله بازسازی محراب پرگامون یونان باستان ، با یک ناشناخته تخریب شد “ماده روغنی

اخبار مرتبط  پکن هشدار می دهد که برپایی دیوارها و سرزنش چین "در نتیجه همه گیری" به نفع ایالات متحده نخواهد بود - RT World News

راملو ادعا كرد كه اعتقادات معترضان ضد قفل شدن بخشی از جریان موذی “غیر منطقی بودن”که مسئول داستانهای وحشی در مورد این جزیره بود.
همچنین در rt.com
هوادار مهمانی: پلیس در برلین در میان گسترش سرکوب ویروس کرونا در زندگی شبانه میهمانی FETISH را برای 600 مهمان متلاشی کردآنها می گویند محراب پرگامون ، ساحره جادوگران است، “سیاستمدار اشاره کرد. در واقع، “آنها“خیلی بیشتر از اینها بگویید – آتیلا هیلدمن ، سرآشپز مشهور سابق وگان ادعا کرده است که محراب در واقع رابطه”صحنه شیطان پرستی جهانی، “حتی نخست وزیر آنگلا مرکل را به انجام کار متهم کرد”فداکاری های انسانی“با آن با دوستان جهانیش. معلوم نیست که چگونه همه اینها به اعتراضات ضد قفل ربط دارد.

مقامات آلمانی سعی کرده اند معترضین ضد قفل را به عنوان تهدیدهای امنیتی برچسب گذاری کنند ، به ویژه پس از حادثه ماه اوت که گروه کوچکی از معترضین در حال راهپیمایی در برلین از موانع فلزی پریدند و از پلیس ضد شورش فرار کردند تا “طوفان”ساختمان رایشتاگ. برای افزودن به خشم سیاسی که در پی آن رخ داد ، برخی از متجاوزان پرچم آلمان سلطنتی را که محبوب رایشبورگ ها بود ، به اهتزاز درآوردند.

در حالی که گروه انشعاب سهم شیر رسانه ای از جمله محکومیت های برجسته اتحادیه دموکرات مسیحی مرکل و متحدان سیاسی آن را به خود جلب کرد ، این در یک تظاهرات بسیار بزرگتر اتفاق افتاد. ده ها هزار معترض دیگر در نزدیکی دروازه براندنبورگ دست به تجمع زدند تا مخالفت خود را با کنترل های سختگیرانه بر آلمانی ها در میان بیماری همه گیر نشان دهند و اعتراضات گسترده عمدتا بدون هیچ گونه حادثه ای انجام شد.
همچنین در rt.com
آلمان به دلیل افزایش موج دوم Covid-19 ، قفل جزئی جدیدی را تعیین کرددر حالی که مرکل در اواخر ماه گذشته متعهد شد که دومین قفل اقتصادی در سراسر کشور را برای تخریب اقتصاد تصویب نکند ، دولت وی با افزایش زمان پرونده ها فشارهای بیشتری را اعمال می کند. قفل جزئی قرار است از هفته آینده با بسته شدن رستوران ها ، تئاترها ، سالن های ورزشی ، استخرها و اجتماعات خصوصی به 10 نفر اجرا شود. مدارس باز خواهند ماند.

برلین برای توجیه سرکوب به یک افزایش شدید در پرونده های Covid-19 اشاره کرده است ، حتی اگر این افزایش با افزایش مرگ و میر همراه نشده باشد ، همانطور که در موج اولیه موارد اتفاق افتاده است. مشخص شد که یک آزمایشگاه آزمایش باواریایی در حال از بین بردن جریان مثبت کاذب در اوایل این هفته است و 58 مورد از 60 آزمایش به اشتباه آلوده تشخیص داده شده است. وزیر اقتصاد پیتر آلتمایر موضوع را نادیده گرفت و اظهار داشت که این فقط یک مشکل در یک مرکز است.

https://www.youtube.com/watch؟v=-gpKh_-uWdE

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *