رئیس نیروی دریایی ایران ساخت زیر دریایی های پرقدرت هسته ای را پس از شعله ور شدن جدید در خلیج فارس در نظر گرفت – RT World News

رئیس نیروی دریایی ایران اظهار داشت ، تهران در حال ساخت ساخت زیردریایی های هسته ای است. این توسعه توانایی های دولت را برای فعالیت در دریاهای فراتر از آبهای منزل خود بسیار گسترش می دهد.

“اگر نتواند به استفاده از زیردریایی هایی با پیشران هسته ای توجه کند ، از طرف ایران غفلت خواهد بود.” دریاسالار حسین خانزادی روز پنجشنبه گفت. “بنابراین ، ما در حال فکر کردن در مورد آن هستیم.”

ایران دارای ناوگان زیردریایی های مختلفی است ، از زیر دریایی تا برخی از افراد قادر به حمل بیش از 50 خدمه و عبور از آبهای خشن. با این حال ، تمام کشتی های آن از وسایل معمولی پیشرانش استفاده می کنند.
همچنین در rt.com
وزن کمتری دارد و برد بیشتری دارد: ایران از موشک بالستیک جدید با موتور کامپوزیت ساخته شده (VIDEO) رونمایی کرداین مقام مسئول توضیح داد: زیردریایی های هسته ای دارای قابلیت های عملیاتی بهتری نسبت به همتایان معمولی ، دیزل برقی خود هستند ، زیرا آنها به سوخت گیری مکرر احتیاج ندارند و می توانند برای مدت طولانی بیشتر به صورت مستقل کار کنند. خانزادی خاطرنشان كرد: ساخت چنین کشتی هایی منطبق با استراتژی دفاعی كشور است ، در حالی كه بسیاری از كشورهای دیگر – از جمله آمریكا – از قبل آنها را مستقر كرده اند.

اخبار مرتبط  دادگاه به نفع اپل در پرونده مالیات 15 میلیارد دلاری RECORD علیه اتحادیه اروپا تصمیم گرفت - RT World News

رئیس نیروی دریایی هیچ محدوده زمانی را در مورد ظهور دقیقاً یک کشتی هسته ای ارائه نکرده است ، فقط اظهار داشت که ایران قبلاً “ظرفیت داخلی” کشتی هایی بزرگتر از خانه مسکونی فاتح ساخت “نیمه سنگین” زیردریایی ها

برنامه هایی برای ساخت زیر زمین های هسته ای یک روز پس از وقوع یک حادثه دریایی جدید در آب های خلیج فارس فاش شد. تعداد انگشت شماری از قایقهای موتوری متعلق به سپاه پاسداران ایران ، کشتی های جنگی آمریكا را وزوز كشیدند. “امنیت دریایی” گشت در خلیج فارس. ایالات متحده فعالیت های سپاه را محکوم کرد و مانورهای قایق موتوری را نیز نام برد “آزار دهنده … خطرناک و تحریک آمیز”.
همچنین در rt.com
“خطرناک و آزار دهنده”؟ WATCH قایقهای ایرانی کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده “در حال گشت زنی” در خلیج فارس هستندخلیج فارس از تابستان گذشته شاهد افزایش حضور نظامیان خارجی بود که آبهای آشفته به صحنه حوادث متعدد بین المللی از جمله رشته ای از حملات اسرارآمیز به تانکرهای نفتی تبدیل شد. ایالات متحده و انگلیس به ویژه در سرزنش این حملات به ایران قاطعانه عمل کرده اند ، اما هیچ مدرکی برای تأیید این اتهامات در دست نیست

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *