رئیس پارلمان اروپا ، ساسولی ، پس از مثبت شدن آزمایش کارکنان خود برای Covid-19 ، خود منزوی شد – RT World News

رئیس پارلمان اروپا ، دیوید ساسولی ، روز پنجشنبه اعلام کرد که پس از تماس با یک فرد آلوده به Covid-19 ، خود را منزوی خواهد کرد.

“من اخیراً با یکی از کارمندانم در تماس بودم که امروز آزمایش Covid-19 مثبت است” ساسولی توئیت کرد. “مطابق با قوانین ، من برای دوره مورد نیاز خود منزوی می شوم تا بررسی های لازم را انجام دهم.”

رئیس پارلمان اتحادیه اروپا گفت او احساس خوبی دارد و دارد “بدون علامت”

ساسولی قبلاً یک بار خود را در قرنطینه قرار داده است – در ماه مارس ، پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته در ایتالیا ، جایی که دولت برای جلوگیری از شیوع های کرونا کرونا را تحت فشار قرار داده بود. رئیس پارلمان در آن زمان گفت که قصد دارد از خانه خود در بروکسل کار کند “به عنوان یک پیشگیری” با رعایت پروتکل بهداشت

او تنها رهبر اتحادیه اروپا نیست که اخیراً مجبور به منزوی شدن از خود شده است. اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا روز دوشنبه گفت پس از شرکت در جلسه شورای ایالتی در پرتغال که بعداً از نظر شرکت کننده آزمایش Covid-19 مثبت شد ، در حال انزوا بود.

اخبار مرتبط  اسپانیا می تواند آزمایش کروավիրویروس را بدون علائم کاهش دهد زیرا افراد مبتلا به علائم کاهش می یابند - RT World News
همچنین در rt.com
انتخاب قاعده ای که شما بیشتر دوست دارید – رئیس کمیسیون اروپا دستورالعمل های Covid اتحادیه اروپا درباره طول قرنطینه را نادیده می گیرداگرچه فون در لاین سفر برنامه ریزی شده خود به یونان را لغو کرد ، او گفت که علیرغم توصیه 14 روزه انزوای خود توسط اتحادیه اروپا پس از تماس مشکوک با یک پرونده مثبت ، قرنطینه را ترک خواهد کرد. رئیس کمیسیون ، که دو بار آزمایش ویروس منفی داشته است ، در عوض از قوانین بلژیک پیروی کرده است ، که در مقایسه با دستورالعمل های اتحادیه اروپا نرم شده است.

چارلز میشل ، رئیس شورای اتحادیه اروپا ، نشست ماه اتحادیه اروپا را نیز در ماه سپتامبر به تعویق انداخت ، پس از تماس با یکی از اعضای تیم امنیتی خود که بعداً آزمایش ویروس کرونا مثبت شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *