رئیس پلیس فاش کرد مظنون به چاقوکشی مرتبط با داعش درست در روز حمله درسدن پس از خروج از زندان تحت نظارت قرار گرفت – RT World News

رئیس پلیس منطقه می گوید: یک مرد مظنون به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن جدی یک نفر دیگر در درسدن در ماه جاری تحت نظارت اطلاعات آلمان بود.

مأموران اجرای قانون روز سه شنبه یک جوان 20 ساله سوری را در ارتباط با دو ضربه چاقو در 4 اکتبر دستگیر کردند ، دادستان ها گفت که او سابقه اسلام گرایی دارد.

پتریک کلاین ، رئیس پلیس زاکسن ، روز پنجشنبه تأیید کرد که مظنون در همان روز حمله ، توسط آژانس اطلاعات داخلی آلمان تحت نظارت بود ، پس از آزادی وی از زندان.

وی افزود که این فرد از اوایل سال 2017 در رادار مقامات امنیتی بود. پلیس گفت که حدود 600 مظنون اسلامی در آلمان طبقه بندی می شوند که تهدیدی برای مردم است.

فرد مظنون که در سال 2015 وارد آلمان شده است ، به علت ضربات چاقوكاري يك گردشگر 55 ساله از كرفلد كه بر اثر جراحات در بيمارستان درگذشت ، و جراحت شديد 53 ساله از كلن بازداشت شده است.

اخبار مرتبط  ناظران بشقاب پرنده پس از جسمی که از کنار ایستگاه فضایی بین المللی درحال جراحت است ، تماشا می کنند - RT World News

بر اساس گزارش های محلی ، این مرد در اواخر سپتامبر پس از گذراندن مجازات دو ساله به جرم ارتقا for گروه تروریستی دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) از زندان آزاد شد. در سال 2019 ، به دلیل سوابق کیفری ، وضعیت پناهندگی وی لغو شد.

کلاین گفت که مقامات اعلام کرده اند که این شخص مرتکب جرایم دیگری در هنگام آزادی می شود. دیرک-مارتین کریستین ، رئیس شعبه ساکسونی ، اظهار داشت که نظارت شبانه روزی انجام نشده است ، اما توضیح بیشتری نداد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *