رئیس پلیس هنگام حمله به محل غیرقانونی فیلیپین با خروس جنگی کشته شد – اخبار جهانی RT

یک افسر پلیس فیلیپینی پس از آنکه خروس جنگنده در حمله به یک رویداد غیرقانونی در جزیره سامر شمالی ، رگ استخوان ران خود را خرد کرد ، خونش به مرگ منجر شد. مانند سایر ورزش ها ، جنگ خروس به دلیل Covid-19 رسماً ممنوع شده است.

ستوان کریستین بولوک در هنگام حمله روز دوشنبه به یک رویداد غیرقانونی در سن خوزه ، هنگامی که خروس را که هنوز خارهای جنگنده ای داشت – تیغه های تیز و تیز – به طناب های آن متصل بود ، از ناحیه ران چپ چپ برید. اگرچه او را به بیمارستان مجاور منتقل کردند ، بولوک ، که به عنوان رئیس پلیس در شهر خدمت می کرد ، پس از خونریزی از زخم خود ، پس از ورود اعلام شد که کشته شده است.

سرهنگ ارنل آپود ، رئیس پلیس ، این حادثه ناگوار را چنین توصیف کرد:یک حادثه ناگوار و یک قطعه بدشانسی است که نمی توانم توضیح دهم”در طی یک کنفرانس مطبوعاتی درباره سامر شمالی.

این اولین بار در 25 سالی است که من پلیس هستم و یک مرد را به دلیل خار خروس جنگی از دست می دهم، “وی ادامه داد ، و از طرف اداره پلیس به خانواده بولوک تسلیت گفت.
همچنین در rt.com
Duterte به دنبال بهترین معامله واکسن Covid است اما “گدایی نمی کند” یا به تهیه کنندگان خصوصی اجازه می دهد تا فیلیپین را جدا کننددر این حادثه سه مرد دستگیر شدند و پلیس هفت خروس جنگی – از جمله یك قاتل – به اضافه دو مجموعه خار خار دار و 550 پزوی فیلیپین (11 دلار) را توقیف كرد. سه نفر دیگر از شرکت کنندگان قبل از دستگیری فرار کردند و در زندان آزاد شدند. گفته می شود ساکنان دهکده ماندوگانگ روز دوشنبه پلیس را شکایت کرده و از تجمع غیرقانونی شکایت می کنند.

اخبار مرتبط  مخازن برای گرفتن! کوهنوردان اسرائیلی مخازن جنگی رها شده ، قفل شده و بارگذاری شده در بلندی های جولان را کشف می کنند - RT World News

جنگ خروس (که به آن سابونگ یا توپادا نیز گفته می شود) یک صنعت میلیارد دلاری و یک ورزش بسیار محبوب در فیلیپین است. مردان غالباً در نتیجه مسابقات قتل عام کشنده بین خروس ها شرط می بندند. حدود 2500 استادیوم در سراسر کشور به این مسابقات اختصاص داده شده است و تخمین زده می شود سالانه 30 میلیون خروس در جریان مسابقات مینیاتور کشته شوند و این باعث خشم گروه های مدافع حیوانات می شود. حتی یک جنگ خروس وجود دارد “سوپر باول، “جام جهانی اسلشر ، که در مانیل طی یک هفته و در یک میدان 20،000 نفری برگزار می شود.

با این حال ، این ورزش به دلیل همه گیری ویروس کرونا همراه با بیشتر فعالیت های تفریحی در کشور ممنوع شده است. دولت استانی سامر شمالی در ماه اوت نسبت به تلاش برای برگزاری غیرقانونی جنگ خروس ها هشدار داد و ادعا كرد كه چهار نفر با حضور در یك مبارزه بدون مجوز ویروس را گرفتار كرده اند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *