رئیس پلیس پاریس با درج نقل قول تروتسکی در کارت تبریک سال نو با واکنش شدید روبرو می شود – اخبار جهانی RT

دیدیه لالمنت ، رئیس پلیس پاریس ، پس از نقل قول از لئون تروتسکی ، انقلابی مارکسیست در کارتهای تبریک سال نو خود ، که برای صدها مقام و نهاد منتخب در سراسر منطقه فرستاده شده بود ، سر و صدا به پا کرد.

پس از سال 2020 سخت و ظاهراً به دنبال الهام بخشیدن به برخی از رفاقت ها که به سال جدید می روند ، لالمنت از بخشی از بنیانگذار ارتش سرخ بلشویک استفاده کرد که در آن تروتسکی تلاش کرد “رفقا” علیه بورژوازی روسیه.

رئیس پلیس فرانسه دو جلد از جلد یک “نوشته های نظامی” تروتسکی ، مورخ 21 آوریل 1918 – چند ماه قبل از بدنام “ترور سرخ” ، مبارزات و اقدامات اعدام شده توسط بلشویک در روسیه را انتخاب کرد.

“من عمیقا متقاعد شده ام که ، صرف نظر از اینکه کلاغ سیاه کلاغ کند ، ما با تلاش مشترک نظم لازم را ایجاد خواهیم کرد.” نقل قول می خواند.

“فقط بدانید و قاطعانه بخاطر بسپارید که خارج از این مسئله – سقوط و تخریب اجتناب ناپذیر است.”
همچنین در rt.com
توهین به آسیب را اضافه می کنید؟ رئیس پلیس پاریس می گوید بیماران سخت Covid-19 قفل قفل را نادیده گرفتندبا این حال ، به نقل از لالمنت از تروتسکی ، به دور از پیام تحریک کننده 2021 ، توسط سیاستمداران فرانسوی از هر سایه ، از جمله مارین لوپن ، جناح راست که گفت رئیس پلیس یک “تصور عجیب” ارزشهای جمهوری خواه فرانسه

“آیا باید منبع رضایت او نسبت به اراذل و اوباش چپ افراطی را ببینیم؟” رهبر رالی ملی روز پنجشنبه در توییتی پرسید.

رمی فرواد ، قانونگذار حزب سوسیالیست نیز مضراب برای به اشتراک گذاشتن اختلافات خود در نقل قول: “چه رانش … اصول جمهوری که باید اقتدار دولت را پیدا کند کجا رفته است؟”

در همین حال ، ژان لین لاکاپل ، نماینده اروپا در رالی ملی ، در محکومیت نقل قول از تروتسکی در کارت ها قوی تر بود.

اخبار مرتبط  وزیر خارجه سابق لبنان ، جبران باسیل ، مورد تحریم های ایالات متحده به دلیل ادعای فساد و حمایت از حزب الله قرار گرفت - اخبار جهانی RT

“بیایید یادآوری کنیم که این فرد شوم از طرفداران پرشور ترور سرخ بود ، یک سیاست سرکوبگرانه دستگیری و اعدام های گسترده ، که منجر به کشته شدن حداقل 140،000 نفر شد” او گفت.
همچنین در rt.com
اعتراض پلیس در پاریس را تماشا کنید پس از آنکه دولت ماکرون قول داد لایحه امنیتی ممنوعیت فیلمبرداری از افسران وظیفه را کاهش دهدبر اساس نظرسنجی اخیر YouGov-HuffingtonPost ، لالمنت ، که در مارس 2019 روی کار آمد ، چیزی در میان چهره های سیاسی و عمومی فرانسه یک شخصیت بحث برانگیز است ، به طوری که حدود 40 درصد از مردم فرانسه خواهان از بین رفتن او هستند.

پیام سال جدید وی در تقابل با تماس او فقط یک ماه پیش از پلیس فرانسه برای برگزاری آن است “خط جمهوری تا پایان” در برابر معترضین به قانون جدید بحث برانگیز امنیتی که شامل ممنوعیت عکسبرداری از افراد برای شناسایی افسران وظیفه است.

بعداً دولت متعهد شد که آن عنصر را حذف کند.

در سال 2019 ، لالمنت توسط دوربین های تلویزیونی دستگیر شد و به یکی از اعضای جنبش اعتراضی “gilets jaunes” فرانسه گفت که “ما در یک اردوگاه نیستیم ،” حادثه ای که باعث وخامت بیشتر چهره وی به عنوان رئیس پلیس برای بسیاری از مردم شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *