رئیس WHO می گوید ، از هر 7 مورد ویروس کرونا ویروس کرونا ، از کشورها می خواهد استانداردهای ایمنی بهتری را برای پزشکان ارائه دهند – RT World News

Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) تأکید کرد که امروز “بیش از هر زمان دیگر” ، کشورها باید امنیت پزشکان و پرستاران را افزایش دهند ، زیرا بسیاری از آنها هنگام معالجه بیماران Covid-19 به این بیماری آلوده می شوند.

“در سطح جهان ، حدود 14 درصد از موارد Covid-19 گزارش شده به WHO در بین كاركنان بهداشت هستند و در بعضی از كشورها 35 درصد است ، اگرچه اطلاعات محدود است و نمی توان فهمید كه آیا كاركنان بهداشت در محل كار یا اجتماعات خود آلوده هستند یا خیر. ، “ رئیس WHO در روز جهانی ایمنی بیمار به خبرنگاران گفت.

غبریزوس گفت كه پزشكان و پرستاران معالجه كننده بیماران نه تنها خودشان خطر ابتلا به عفونت را دارند ، بلكه همچنین هستند “در معرض استرس ، فرسودگی شغلی ، انگ ، تبعیض و حتی خشونت”.

رئیس WHO از همه کشورها و بیمارستان های سراسر جهان خواست که به حفظ محیط کار و محیط امن کارکنان بهداشت و درمان متعهد شوند.

اکنون بیش از هر زمان دیگر ، ما وظیفه داریم که به کارکنان بهداشت و درمان شرایط ایمن کار ، آموزش ، حقوق و احترامی که شایسته آنها هستند را بدهیم.

بسیاری از بیمارستان ها به سرعت در هجوم ناگهانی بیماران Covid-19 ، به ویژه در ماه های اول شیوع ، غرق شدند. پزشکان و پرستاران به دلیل اینکه در شیفت های طولانی و طاقت فرسا کار می کردند ، اغلب با منابع کم مصرف ، به عنوان قهرمان بزرگ مورد ستایش قرار می گرفتند. برخی از آنها مجبور به استفاده از وسایل حفاظتی موقت شدند زیرا در تلاش برای تهیه لوازم حیاتی بودند.

اخبار مرتبط  طبق تحقیقات جدید SARS ، ایمنی کووید 19 می تواند بسیار بالاتر از آزمایش های آنتی بادی باشد
همچنین در rt.com
WHO “نرخ نگران کننده انتقال” ویروس کرونا در اروپا را می بیند ، به ایالات می گوید که دوره های قرنطینه را کوتاه نکنندوب سایت خبری Medscape لیستی از بیش از 1800 مراقبت های بهداشتی و سایر کارکنان خط مقدم کشورهای مختلف را که در طی بیماری همه گیر فوت کرده اند ، نگهداری می کند. بر اساس داده های CDC از ماه اوت ، بیش از 600 کارمند مراقبت های بهداشتی فقط در ایالات متحده آمریکا جان خود را از دست داده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *