رئیس WHO “ناامید” چین هنوز ورود متخصصان Covid-19 را در مورد ریشه های همه گیری بررسی نکرده است – RT World News

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز سه شنبه در مورد ناامیدی خود از اینکه چین هنوز اجازه ورود تیم بین المللی از دانشمندان WHO را به منظور ردیابی کرونا در ووهان صادر نکرده است ، ابراز ناامیدی کرد.

مدیر کل ، تدروس آدانوم غبرایسوس در جلسه توجیهی اخبار مجازی گفت: “امروز ، ما فهمیدیم که مقامات چینی هنوز مجوزهای لازم برای ورود تیم به چین را نهایی نکرده اند. من از این خبر بسیار ناامید هستم.”

رئیس WHO گفت که دو متخصص از قبل سفر به چین را آغاز کرده اند ، افزود که او با مقامات ارشد چین صحبت کرده است “یک بار دیگر روشن کرد که این مأموریت برای WHO در اولویت است.”
همچنین در rt.com
رئیس بهداشت نشان می دهد از هر 50 نفر در انگلیس یک نفر مبتلا به Covid-19 است و همچنین از محدودیت های بعدی زمستان بعدی هشدار می دهداخبار مرتبط  رئیس جمهور وقت بولیوی ، جینین آنز ، تأیید كرد كه وی آزمایش مثبتی را به عمل آورد - RT World News

اعضای تیم در 24 ساعت گذشته سفر خود را آغاز کردند و غبریزوس گفت که به وی اطمینان داده شده است که پکن در حال سرعت بخشیدن به مراحل کار خود است تا اجازه ورود دانشمندان را بدهد.

چین بارها اتهامات ، از جمله دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، مبنی بر تلاش برای سرپوش گذاشتن در مورد نحوه گسترش همه گیری پس از ردیابی اولین موارد Covid-19 در شهر ووهان در دسامبر 2019 ، با برخی موارد اولیه مرتبط با بازار مواد غذایی را رد كرده است. .

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *