رئیس WHO هشدار می دهد هرگز برای “كووید 19” “یك گلوله نقره” وجود ندارد – RT World News

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است كه علیرغم امیدهای زیاد از تلاشهای مداوم در زمینه تولید واكسن ، هرگز نمی توان “گلوله نقره” را برای پایان دادن به ویروس Covid-19 به وجود آورد.

طبق گفته مدیر کل WHO دکتر Tedros Adhanom Gbrebreesus ، متوقف کردن شیوع بیشتر کروناویروس در حال حاضر به پایین می آید “اصول عمومی بهداشت و کنترل بیماری ، “برای مثال“آزمایش ، جداسازی و درمان بیماران ، و ردیابی و قرنطینه کردن مخاطبین آنها. “ قبرسیوس سپس اظهار داشت كه برای افراد خاص مهمترین چیزها مسافت اجتماعی ، پوشیدن ماسك ، شستن دستها و مراقبت از سرفه كردن در اطراف دیگران است.

DG شکایات خود را در جریان یک جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه به اشتراک گذاشت و گفت ، با اينكه“همه ما امیدواریم که تعدادی واکسن موثر داشته باشیم” هنوز هست “در حال حاضر هیچ گلوله نقره ای وجود ندارد و ممکن است هرگز وجود نداشته باشد.”

او استرس که “تبدیل این Covid-19 هرگز دیر نیست همه گیر در اطراف “با ذکر این که چندین کشور که قبلاً تعداد زیادی پرونده داشتند ، اکنون شیوع های مربوطه خود را تحت کنترل دارند.

قبرسیوس همچنین گفت که یک تیم بین المللی برای مطالعه منشاء ویروسی Covid-19 در ووهان ، شهر چین که محل تولد آن محسوب می شود ، جمع شده است.

اخبار مرتبط  دو کشته و پنج مجروح در انفجار کابل در حالی که دولت در مسیر صلح با طالبان حرکت می کند - RT World News

تعدادی از واکسن های جدید برای تاجران ویروس قبلاً به مراحل مختلف کارآزمایی بالینی رسیده اند ، اما طبق گفته سازمان بهداشت جهانی ، فقط شش پروژه به مرحله سه رسیده اند ، که یک آزمایش اثربخشی با هزاران نفر از افراد انسانی است. یکی از این موارد در انگلستان در حال توسعه است ، دو مورد در ایالات متحده و مابقی در چین.
همچنین در rt.com
پکن اتهامات تلاش برای هک شدن در مورد تحقیق واکسن در آمریکا را که مدرن است ، رد کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *