رئیس WHO “همه گیر شدن کورو ویروس” امیدوار است که تحت دو سال به پایان برسد – RT World News

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) با اعلام پیش بینی نه چندان خوش بینانه ، گفت که بحران کووید 19 به زودی به زودی به پایان نمی رسد ، اظهار داشت که “امیدوار است” در کمتر از دو سال دیگر پایان یابد.

Tedros Adhanom Gbrebreesesus ، رئیس WHO گفت: با توجه به تحولات فن آوری مدرن ، احتمالاً همه گیر Covid-19 سریعتر از شیوع مرگبار آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 پایان می یابد. با این حال ، از آن زمان به بعد ، جهان به طور قابل توجهی جهانی تر شده است ، که به Coronavirus می دهد “شانس بهتری برای گسترش ،” او اشاره کرد.

در عین حال ، ما نیز از فناوری برای متوقف کردن آن و دانش برای متوقف کردن آن برخوردار هستیم. ما مضرات جهانی شدن ، نزدیکی و اتصال را داریم اما مزیت فناوری بهتر است. بنابراین ، ما امیدواریم که در کمتر از دو سال این بیماری همه گیر را به پایان برسانیم.

قبرسیوس نیز این محکومیت را محکوم کرد “فساد” در اطراف تولید و توزیع تجهیزات محافظ شخصی مهم ، در درجه اول ماسک صورت. هرگونه بی نظمی مربوط به چنین تجهیزاتی که کارکنان بهداشتی را از تجهیزات ایمنی محروم می کنند ، کاملاً برابر است “قتل،” او تأکید کرد

اخبار مرتبط  دستیابی به موفقیت "غیرممکن" باعث می شود دانشمندان سلولهای عصبی بینایی را با موفقیت رشد دهند - RT World News

پیش آگهی ویرانگر وخیم ، بعد از ویروس بیش از شش ماه است که کره زمین را گرفتار کرده است. طبق آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده ، تعداد کل پرونده ها در سرتاسر جهان دقیقاً زیر 23 میلیون علامت در حال جستجو است. در اثر Covid-19 نزدیک به 800000 نفر در سراسر جهان جان باختند.
همچنین در rt.com
بزرگان ترس اکنون می خواهند Covid-19 صحنه های سکس را در فیلم ها از بین ببردایالات متحده ، برزیل و هند همچنان بدترین کشورها هستند که تقریباً نیمی از موارد شناسایی شده را تاکنون به خود اختصاص داده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *