راجر واترز می گوید – جهان باید اسرائیل را تحت فشار قرار دهد تا “حمله قاتلانه خود به غزه” را پایان دهد – اخبار جهانی RT

راجر واترز ، بنیانگذار پینک فلوید ، در میان افزایش شدید خشونت در محاصره فلسطین ، به RT گفت: دولت های جهانی باید همه کمک های نظامی به اسرائیل را متوقف کرده و خواستار پایان حمله “وحشیانه” آن به نوار غزه شوند.

واترز در پاسخ به این س whetherال که آیا انتظار دارد تل آویو به این زودی ها و در چهارمین روز نبرد بین نیروهای اسرائیلی و گروه های شبه نظامی فلسطینی مستقر در غزه ، حمله خود را متوقف کند ، ابراز بدبینی کرد و به یونان اونیل ، مجری RT گفت که حمله فقط تحت فشار پایان می یابد از جامعه بین المللی

وی گفت: “مگر اینکه فشارهایی بر دولت اسرائیل وارد شود تا جلوی حمله وحشیانه و قاتلانه خود به غزه را بگیرد ، آنها با توافق خودشان متوقف نخواهند شد. قرار نیست اراده آنها ناگهان ناپدید شود. آنها به طور ناگهانی سیاست ها را تغییر نمی دهند ، “ وی گفت ، کمک های نظامی از طریق کمک های خارجی باید از اولین موارد در بلوک خردکن باشد.

جامعه بین الملل ، به نمایندگی از طرف دولت های خود – و من بخصوص در مورد دولت های غربی اکنون صحبت می کنم – باید تمام کمک های نظامی به اسرائیل را قطع کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=qqxS5OMXOGQ

آخرین حملات خشونت آمیز روز دوشنبه به دنبال چند روز اعتراض شدید علیه اخراج برنامه ریزی شده ساکنان فلسطینی از بیت المقدس شرقی آغاز شد ، که با سرکوب شدید پلیس روبرو شد و صدها نفر را در درگیری های ناشی از آن مجروح کرد. حماس از دوشنبه شب و به دنبال آن صدها حمله هوایی ارتش اسرائیل به نوار غزه طوفان های موشکی خود را به شهرهای اسرائیل پرتاب کرد. بیش از 100 فلسطینی در این مبادله جان خود را از دست داده اند ، از جمله 28 کودک ، علاوه بر این حداقل شش اسرائیلی ، از جمله یک سرباز ارتش اسرائیل و یک کودک.

عصر روز پنجشنبه ، ارتش اسرائیل گفت که در حال افزایش عملیات خود علیه غزه است ، و در حالی که حملات هوایی مداوم را ادامه می دهد ، توپخانه های توپخانه ای زمینی را هدف قرار می دهد ، که تعدادی از ساختمان های بلند مرتبه در سراسر دشت ساحلی را شامل می شود ، از جمله آپارتمان ها و رسانه ها دفاتر ارتش اسرائیل همچنین ادعا می کند که به تأسیسات ارزشمند حماس در سراسر قلمرو حمله کرده و تعدادی از مقامات ارشد را ترور کرده است.

اخبار مرتبط  سئول "نظارت" را تقویت می کند و از پیونگ یانگ می خواهد تحقیق مشترکی را در پی تیراندازی به مقام کره جنوبی آغاز کند - RT World News
همچنین در rt.com
ارتش اسرائیل اعلام کرد که نیروهای زمینی اسرائیل اکنون به نوار غزه در حال ترس از حمله قریب الوقوع حمله می کنندواترز در مورد امکان پذیری طولانی مدت وضعیت فعلی غزه که همچنان تحت محاصره شدید اسرائیل و کرانه باختری اشغال شده است ، ابراز امیدواری کرد و گفت: “غیرقابل دفاع”

“این آینده ای نیست که بتواند زنده بماند. افکار عمومی در هر نقطه از جهان در حال تغییر است ، هر ساله با سرعت بسیار زیادتری رو به افزایش است. “ او گفت ، اضافه کرد “از نظر من ، جامعه مدنی جهانی اجازه نخواهد داد آنها از پس این مسئله برآیند.”

با این حال ، واترز گفت جو بایدن هیچ علاقه ای به تغییر روابط بسیار نزدیک واشنگتن با تل آویو نشان نداده است ، اما این تغییر ممکن است تحت دولت فعلی ایالات متحده قرار نگیرد.

“دقایقی که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده افتتاح شد ، وی گفت که وی بزرگترین دوستی است که اسرائیل تاکنون داشته است ،” واترز در مورد بایدن گفت. “وی به آنها 3.8 میلیارد دلار در سال کمک نظامی ادامه خواهد داد و سفارت آمریکا را از بیت المقدس به تل آویو که متعلق به آن است منتقل نخواهد کرد.”

در واقع ، او هیچ تغییری ایجاد نخواهد کرد. او هیچ اقدامی در مورد شهرک ها نخواهد کرد … او به سادگی گفته است که این یک طرح کارت است. what آنچه می خواهید انجام دهید ، اگر می خواهید همه آنها را بکشید. ’جو بایدن هیچ علاقه ای به حقوق بشر ندارد.
همچنین در rt.com
به نظر می رسد IDF تسطیح بلوک مسکونی غزه را با الگوی رفتاری “قبل و بعد” در اینستاگرام جشن می گیردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *