راننده با سرعت بیش از عبور از رنگین کمان در ونکوور ، پلیس آن را “ژست نفرت” می خواند – RT World News

پلیس در ونکوور راننده ای را که ردیابی تایرها بر روی چهارراه قرار داشت ردیابی کرد. در مواجهه با آن ، یک اتفاق غیرمعمول نیست ، اما از آنجا که این چهارراه یک پراید رنگین کمان است ، آنها این حادثه را “ژست نفرت” می دانستند.

مأموران در شهر کانادا شنیدند “فشار تایر بلند و پایدار” ظهر سه شنبه در خارج از ایستگاه خود ، و به بیرون رفتند تا تازه نصب شده را کشف کنند “گذرگاه پراید” شده بود “از شکل انداختن” با آهنگ تایر

فیلم هایی که توسط خبرنگار محلی سونیا اسلم منتشر شده است نشان می دهد که فورد موستانگ با سرعت از محل تقاطع دور می شود ، و پلیس تصاویر هنوز هم از این ماشین به اشتراک گذاشته است و می گوید: “دوست دارم با راننده صحبت کنیم.”

عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط اداره پلیس ونکوور غربی نشان می دهد که یک مسیر تایر در چهارراه رنگین کمان رنگ باقی مانده است. با وجود فقدان خسارت واقعی ، پلیس راننده را متهم به ترك كرد “ژستي از نفرت بر روي كراسگرا كه درست برعكس است.”

مفسران به سرعت پلیس را مسخره کردند. “لاستیک نشانگر خرابکاری است؟” یک زن نوشت. “در خیابان است ، مردم از آنجا سوار می شوند.” پلیس با وجود این هنوز سنگفرش ماند ، و دوباره نوار باریک لاستیک را نگه داشت اثبات از موارد اشتباه راننده

اخبار مرتبط  دو سیارک برای نزدیک شدن به زمین در روز دوشنبه ، یکی از آنها بزرگتر از وضعیت لیبرتی - RT World News

با گسترش این داستان ، مفسران از دور و گسترده ای به تمسخر بهترین چیزهای ونکوور آمدند.

با این حال ، برخی از شهروندان به وضوح توجه به درخواست اطلاعات را مورد توجه قرار دادند. وست ونکوور PD روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها راننده را شناسایی کرده اند و از کسانی که برای کمک به جلو آمده اند تشکر کرد.

در طول دهه گذشته ، حدود سالن گذرهای رنگین کمان در شهرهای لیبرال غربی همه جا رواج داشته است ، از زمان آغاز نخستین بار در جشنواره های غرور همجنسگرا. از آن زمان ، برخی از شهرها – مانند لندن و سیدنی – خود را دائمی ساخته اند ، در حالی که برخی دیگر یک قدم فراتر رفته اند. اواخر سال گذشته ، شهر آلمر هلندی اولین بار در جهان نقاشی کرد “گذرگاه transgender” ، تصمیمی که مفسران را برانگیخت.

تا زماني كه اداره پليس ونكوور غرب اين هفته راه اندازي خود را راه اندازي كرد ، با اين حال ، هيچ كس به خاطر اين واقعیت نبود كه چهارراه ها ، با طراحي ، فراتر از آن رانده شوند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *