راننده دستگیر شد و شش مصدوم بر اثر ماشین PLOWS به کافه در فضای باز در هلند ، بازداشت کرد – RT World News

دست کم شش نفر زخمی شدند که یک دستگاه خودروی سواری بر روی تراس یک کافه در فضای باز در هلند سوار شد ، یک نفر به بیمارستان منتقل شده است. راننده وسیله نقلیه ، که به شدت آسیب دیده بود ، اکنون در بازداشت است.

این حادثه حوالی ساعت 10 عصر به وقت محلی اتفاق افتاد ، زیرا شامگاه ها مشغول لذت بردن از وعده های غذایی خود در تراس یک کافه پیاده رو در گنپ ، شهری در جنوب شرقی هلند بودند. مشخص نیست که آیا راننده کنترل وسیله نقلیه را از دست داده است یا اینکه تصادف شش نفر مصدوم برجای گذاشت ، از جمله یکی از آنها که باید در بیمارستان بستری بودند ، مورد تعمدی بود.

به گزارش رسانه های محلی ، راننده ظاهراً سعی داشت از صحنه فرار کند ، با استفاده از پلیس هلیکوپتر برای شکار خودرو در پایین.

سرانجام مظنون دستگیر شد. پلیس هنوز اطلاعاتی در مورد هویت راننده یا شرایط موجود در این تصادف منتشر نکرد.

در همین حال ، ویلیبورد ون بیک ، شهردار شهر ، همدردی های خود را با افراد آسیب دیده از این حادثه ارائه داد و ابراز تاسف کرد که این اتفاق به زودی پس از آن صورت گرفت که کشور محدودیت های تاج خود را کاهش داد ، و دوباره رستوران ها را باز کردند.

من با مجروحان و صاحب کافه همدردی می کنم. این وحشتناک است که این اتفاق می افتد همین حالا که تراس ها باز هستند ، “ او گفت.

همزمان با تحقیقات و مصاحبه های پلیس با شاهدان ، حواشی پیرامون صحنه تصادف ایجاد شده است که در آن صندلی ها و جداول واژگون شده دیده می شود. در نزدیکی ، جمعیتی از رهگذران شوکه شده برای مشاهده پیامدهای بعدی جمع شدند ، اما از آنها خواسته شد تا از منطقه دور باشند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  تحقیقات جدید نشان می دهد كه كورونویروس می تواند در گوش های انسان پنهان شود - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *