راهول گاندی با انتقاد از نخست وزیر هند مودی به دلیل “مشغول بودن در طاووس” در میان شماره های نگران کننده Covid-19 – اخبار جهانی RT

راهول گاندی ، سیاستمدار مخالف برجسته هند ، نخست وزیر نارندرا مودی را متهم کرده است که در حالی که موفق به مقابله با شیوع Covid-19 نشده است ، به مردم گفت “خود را نجات دهند”.

“موارد ویروس کرونا در هند عبور خواهد کرد [five million] در این هفته پرونده های فعال عبور می کنند [one million]، “ قانونگذار از حزب مخالف کنگره ملی هند نوشت در توییتر.

“دولت مودی گفت” اعتماد به نفس داشته باشید “، که به معنای” جان خود را نجات دهید “زیرا نخست وزیر مشغول طاووس است.” گاندی افزود.

منظور وی از ویدئویی بود که مودی ماه گذشته در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و در آن نشسته و با طاووس راه می رفت و همچنین به پرندگان در محل زندگی خود غذا می داد.

گاندی از ابتدای شیوع ، منتقد جدی واکنش دولت به ویروس کرونا بود. مقامات در گذشته با حمله به پراكاش جاوادكار ، وزیر اطلاعات ، در برابر حملات وی عقب نشینی كردند “کنگره به یک حزب توییت تبدیل خواهد شد زیرا آنها هیچ کاری در بین مردم انجام نمی دهند.”

هند در تاریخ 25 مارس قفل در سراسر کشور را اعمال کرد و از آن زمان به تدریج از محدودیت های قرنطینه کاسته است. در همین حال ، این عفونت همچنان گسترش یافته است ، زیرا 92701 مورد جدید Covid-19 در روز دوشنبه گزارش شد ، با 1113 مرگ دیگر.

اخبار مرتبط  هزاران نفر در حمایت از حریف لوکاشنکو پیش از انتخابات ریاست جمهوری ، در مینسکو حضور پیدا کردند - RT World News
همچنین در rt.com
“به جای پایان دادن به Covid-19 ، او به مشاغل پایان داد”: رهبر مخالف هند ، رحول گاندی ، نخست وزیر مودی را برای پاسخ به اپیدمی مورد انتقاد قرار می دهدبه طور کلی ، بر اساس داده های دولت ، هند از ابتدای شیوع تاکنون 4.8 میلیون مورد داشته است. تقریباً 80،000 نفر جان خود را از دست داده اند.

در ماه مه ، مودی بسته محرکه ای را تحت عنوان “طرح هندوستان با اعتماد به نفس” به کار برد که هدف آن کمک و تقویت اقتصاد در طول بحران Covid-19 است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *