راهپیمایی Antifa علیه بدبینان “نازی” Covid در برلین ، در میان دموی تبلیغاتی محدودیت های همه گیر (VIDEOS) – RT World News

فعالان در برلین دست به تجمع زده اند تا از تاکتیک های افراد مشکوک به ویروس کرونا انتقاد کنند. این ضد اعتراض در حالی برگزار می شود که تظاهرات قانون جنجالی برپا کرده و اختیارات بیشتری برای مبارزه با ویروس به دولت می دهد.

صدها نفر از اعضای آنتیفا جمعه شب با در دست داشتن بنرهایی نکوهش ، از طریق پایتخت آلمان راهپیمایی کردند “منکران تاج و خوک های نازی” همانطور که شعار می دادند. ستون معترضان چپگرا تحت نظارت دقیق پلیس قرار گرفت و هیچگونه خشونت در جریان این رویداد گزارش نشد.

در حالی که تظاهرکنندگان خشم خود را با ابراز داشتند “مrsمنان توطئه” ، اعتراض افراد خشمگین به دولت متوقف نشد. منتقدان قانون جدید محافظت از عفونت را که به مقامات توانایی تحمیل سریع قفل و سایر اقدامات محدود را می دهد ، تصویب می کنند. برخی حتی این قانون را با حکم های دوران نازی مقایسه می کنند که قدرت آدولف هیتلر را امکان پذیر می کند.

روز جمعه ، که هفتاد و پنجمین سالگرد آغاز دادگاه های جنایات جنگی نازی ها بود ، گروهی از تظاهرکنندگان برای محکوم کردن قانون جدید در یادبود دادگاههای نورنبرگ جمع شدند. تصاویر آژانس ویدئویی RT’s Ruptly نشان می دهد معترضین دور شمع هایی شبیه به نشانه صلح جمع شده اند ، در حالی که برخی پلاکاردهایی را در مورد خطرات فشار بیش از حد دولت هشدار می دادند. این تظاهرات همزمان با مراسمی در داخل دادگاه بود که رئیس جمهور آلمان فرانک-والتر اشتاین مایر حضور داشت.

اخبار مرتبط  آمار Covid-19 در چین دقیق است ، در حالی که قفل کردن تفاوت چندانی ندارد - لوییت بیوفیزیکدان برنده جایزه نوبل به RT - RT World News

اوایل این هفته هزاران معترض به قانون حمایت از عفونت در برلین با پلیس روبرو شدند. برای پراکنده کردن جمعیت ، آب به کار گرفته شد و بیش از 100 نفر بازداشت شدند.

این شنبه ، هم تظاهرات ضد قفل و هم تظاهرات ضد اعتراض در شهر لایپزیگ ، در آلمان شرقی برنامه ریزی شده است.

آلمان تنها کشوری نیست که شاهد اقدامات ضد ویروس کرونا است. اعتراضات ضد قفل به طور منظم در لندن برگزار شده است ، در حالی که تظاهرات مشابهی در ایتالیا و سایر مناطق اروپا دیده شده است.
همچنین در rt.com
با ادامه رشد جنبش قفل آلمان ، ادعاهای وحشیانه قوانین دوران نازی و مقایسه آن فرانک تلاش های آن را تضعیف می کنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *