راه‌اندازی برنامه جدید نقشه هواوی سیگنال‌هایی را ممنوع اعلام کرده است که ترامپ بر غول فناوری چین ممکن است در Google آتش ببخشد – اخبار جهانی RT

توسط اندرو دیکنز ، روزنامه نگار آزاد مستقر در لندن

افزودن هوآوی از برنامه نقشه HERE WeGo به گالری برنامه آن نشان می دهد که سرکوب دونالد ترامپ به غول فناوری چین ممکن است چندان مؤثر نباشد و در واقع می تواند صدمات بیشتری به شرکت های آمریکایی وارد کند.

هنگامی که دونالد ترامپ سال گذشته هدف Huawei را گرفت ، برنامه وی آتش سوزی بود “کشتن شات” در شرکت ارتباطات چینی

در ماه مه سال 2019 ، ترامپ دستورالعمل اجرایی صادر كرد كه شركتهای آمریكایی استفاده از فناوری ارتباطات و اطلاعات را از هر كس یك خطر امنیتی می دانست. دولت او به طور هم زمان هواوی – همزمان با دومین تولید کننده بزرگ تلفن های هوشمند – را بر روی دولت دولت قرار داد “فهرست افراد” شرکت هایی که از فروش قطعات به ایالات متحده منع شده اند.
همچنین در rt.com
کار طبق معمول؟ پومپئو ادعا می کند که کشورها پس از Covid-19 ، دوباره به مشارکت هواوی خواهند پرداختاین برنامه برای دسترسی به هوآوی از دسترسی به نرم افزارهای شبه انحصاری از امثال گوگل ، مایکروسافت و اپل بود که از آن زمان چاره ای نداشتند اما به قطع ارتباط با یکی از بزرگترین مشتریهایشان ، گرسنه بودند. این یک حرکت کاملاً سیاسی تحت آن پرچم راحت “امنیت ملی” بود. هواوی مجبور شد و به فروش آن آسیب برساند ، باید به دنبال گزینه های دیگری بود. برنامه نقشه WeGo ، اضافه شده به گالری برنامه Huawei در طول آخر هفته می تواند یکی از مهمترین آنها باشد.

در اینجا WeGo جایگزینی با سنگ فرش شده در زیر استاندارد نیست. این زندگی به عنوان نقشه های نوکیا در سال 2012 آغاز شد و توسط HERE Technologies ، یک شرکت نقشه برداری بسیار مورد توجه و متعلق به کنسرسیومی از تولید کنندگان اتومبیل آلمانی از جمله Audi و BMW تولید می شود ، که خدمات موقعیت مکانی را برای مشاغل مانند Garmin ، Amazon و Yahoo انجام می دهد.

اخبار مرتبط  سربازان شورشی ، رئیس جمهور و نخست وزیر مالی را بازداشت کردند زیرا بحران سیاسی در حال ظلم است (عکس ، فیلم های ویدئویی) - RT World News

اکنون که برنامه نقشه رفتن برای چنین بازیکن بزرگی در بازار تلفن های هوشمند است ، این یک تهدید بسیار واقعی برای تسلط گوگل است. چه اتفاقی می افتد اگر سایر مارک های معروف چینی مانند OnePlus ، Oppo و Xiaomi به سمت HERE WeGo حرکت کنند؟ Google در چین ممنوع است ، بنابراین آنها عادت دارند بدون آن کار کنند. و در صورت موفقیت ، هیچ کاری برای متوقف کردن مصرف کنندگان از استفاده از آن در مارک های دیگر وجود ندارد. به راحتی در کلیه فروشگاه های برنامه ها ، از جمله Play Store در سیستم عامل Android Google قابل دسترسی است.
همچنین در rt.com
پکن هشدار می دهد که پکن فقط تماشا نخواهد کرد که هوآوی در هیئت مدیره ذبح شوداگر چنگ Google بر سایر نرم افزارها بیفتد و سایر شرکتهای فنی ایالات متحده را از بین ببرد ، چه اتفاقی می افتد؟ آنها و دولت به اندازه کافی نگران هستند كه وزارت بازرگانی آمریكا صدور مجوز محدود برای شركتهای فن آوری را برای فروش دوباره به هواوی در نوامبر 2019 آغاز كرد و در مارس 2020 این “اقامت در اعدام” را تمدید كرد. گوگل هنوز مجوز خود را دریافت نکرده است ، اما حتی اگر این کار را انجام دهد ، ممکن است خیلی دیر شود که از آسیب قابل توجهی جلوگیری کند.

با وجود عدم وجود گوگل ، برخی از زیركی های چشم انداز آن توسط مدیریت ارشد و بیماری همه گیر كرونوی ویروس ، Huawei در ماه آوریل تا آوریل با رشد 1.4 درصدی در سال 2020 روبرو بوده است. آمار و ارقامی جالب توجه نیست ، اما اثبات اینكه ممنوعیت ترامپ كمتر از این است -سلاح کشنده.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *