رسانه های حقایق مادر Assange ، به عنوان داستان خانواده قبلاً پنهان پسرش منتشر شده است – RT World News

مادر جولیان آسانژ پس از آنكه مشاور حقوقی پسرش فاش كرد كه دارای دو فرزند با بنیانگذار ویك لیكس است ، به توهین علیه گزارش شكسته رفته است.

استلا موریس ، وكیل متولد آفریقای جنوبی كه به آسانژ كمك كرد تا در تلاش قانونی برای پایان دادن به تهدیدهای استرداد علیه او باشد ، فاش كرد كه این روزنامه نگار در طی سالهای پناهندگی سیاسی خود در سفارت اكادور در لندن ، دو پسر را به همراه داشت.

در بیانیه ویدئویی ، موریس گفت که او به این دلیل که زندگی آنها پیش می رود ، پیش می رود “در آستانه” و او می ترسید که آسانژ بتواند در زندان بمیرد زیرا منتظر حكم استرداد وی در ایالات متحده است. این نگرانی در حال افزایش است که Covid-19 می تواند آسانژ را در زندان بلمارش ، جایی که هم اکنون در آن نگهداری می شود ، به خطر بیندازد.

اعتراض دلچسب به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. کریستین آسانژ ، مادر روزنامه نگار استرالیایی ، روز یکشنبه به توییتر رفت تا ایمیل را بررسی کند.

پسرش نبود “مقدس” در سفارت اکوادور – همانطور که نامه روز یکشنبه ادعا می کند ، اما به آنها پناهندگی سیاسی داده شده بود. وی همچنین درباره چگونگی توصیف این پرونده ادعاهای تجاوز جنسی علیه آسانژ ، که از آن زمان رد شده بودند ، منکر شد.

همچنین ، پیشنهاد این فروشگاه با استناد به دولت آمریكا ، مبنی بر اینكه ویك لیكس با انتشار شواهد جنایات جنگ آمریكا و سایر مطالب طبقه بندی شده ، جان مردم را به خطر انداخته است ، نیز توبیخ شدیدی را دریافت كرده است.

اخبار مرتبط  متفقین نظامی مالی قول انتخابات را در "زمان معقول" می دهند - RT World News

به همین ترتیب ، ناظران عصبانی با متن این جمله را رقم زدند.

ایده ای که آسانژ بود “مقدس” یکی از موارد ذکر شده در لندن – با اشاره به اینکه وی از عدالت پنهان شده بود ، تبدیل به یک طعمه مشترک در رسانه ها شده است پاسخ.

با استناد به ادعای دولت ایالات متحده که ویکی لیکس جان مردم را در معرض خطر قرار داده است فراتر از پوچ است ، استدلال كرد یکی دیگر از شهروندان ، با ذکر این که تحقیقات واشنگتن در مورد این مسئله با این ادعا مخالف است.
همچنین در rt.com
بلمارش “به سختی عملکرد”: آسانژ می گوید دوست Covid-19 در حال گذر از زندان انگلیس استدر میان شیوع مرگ و میر کرونا ویروس ، خواستار آزادی Assange بلندتر شد. یک روزنامه نگار که اخیراً با تلفن با Assange صحبت کرده است ، گزارش داده است که بلمرش است “به سختی عملکرد” به دلیل “کورو ویروسی” که در زندان پاره شده است. علی رغم خطراتی که برای سلامتی وی وجود دارد ، سیستم عدالت بریتانیا توسط Assange به قید وثیقه محکوم شده است زیرا منتظر تصمیم در مورد استرداد وی به ایالات متحده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *