رسانه های دولتی سوریه از “تجاوز اسرائیل” در نزدیکی دمشق و در جنوب قنیطره خبر می دهند – RT World News

رسانه های دولتی سوریه گزارش دادند که ارتش اسرائیل دست کم به دو مکان در سوریه حمله کرده است ، از جمله در حومه دمشق و در نزدیکی روستاهای جنوب قنیطره. در این حملات فقط خسارات مادی وارد شده است.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که این اعتصاب ها از اوایل صبح چهارشنبه آغاز شده و در نزدیکی شهر جبل المانی در یک منطقه روستایی در اطراف پایتخت سوریه و همچنین روستای Ruyhaina واقع در جنوب قنیطره واقع شده است که در مرز بین سوریه و اسرائیل قرار دارد. بلندی های جولان را اشغال کرد. هنوز مشخص نیست که از چه مهماتی در حملات استفاده شده است یا اینکه پدافند سوریه اقدام به رهگیری آنها کرده است.

“دشمن صهیونیستی از مسیر جولان سوریه اشغالی به سمت جنوب دمشق حمله هوایی را آغاز کرد و تلفات محدود به مواد بود” یک منبع ارتش سوریه ناشناس به سانا گفت.

این حملات گزارش شده کمتر از یک هفته پس از پروازهای مشابه اسرائیلی در نزدیکی دمشق صورت گرفت که توسط تل آویو تأیید شد. منابع نظامی در سوریه خاطرنشان كردند كه در آن دور از حملات سه سرباز با یكی دیگر زخمی شدند. نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) گفتند که حمله هوایی برای مهار حمله است “حصار کشی در سوریه” با ادعای آن نیروی قدس ایران ، یک واحد نظامی نخبه و همچنین نیروهای سوریه را هدف قرار داد.

اخبار مرتبط  در انفجار مخزن گاز در بیروت 2 نفر کشته و دهها نفر زخمی شدند - اخبار جهانی RT

اگرچه ارتش اسرائیل به ندرت عملیات مرزی در سوریه را تأیید می کند ، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قبلاً انجام “صدها” اعتصاب علیه “اهداف ایرانی” طی دهه گذشته در کشور همسایه
همچنین در rt.com
تل آویو می گوید که 3 نفر پس از دفع دفاع هوایی سوریه از “حمله اسرائیل” به دمشق کشته شدند ، تل آویو گفت که این اقدام تلافی جویانه انجام دادفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *