رسانه های دولتی سوریه اسرائیل را هدف حمله دمشق قرار دادند و رسانه های دولتی سوریه اسرائیل را مقصر دانستند – RT World News

رسانه های دولتی گزارش دادند که پدافند هوایی سوریه “اهداف خصمانه” را در پایتخت دمشق درگیر کرده است. فیلم هایی که در اینترنت پخش می شوند ، انفجارهایی را در آسمان بالای شهر نشان می دهند.

دمشق اواخر دوشنبه تحت حمله موشکی آشکار قرار گرفت. صدای آژیر در سراسر شهر شنیده می شد ، در حالی که سیستم های پدافند هوایی توپخانه های ورودی را رهگیری می کردند.

رسانه های دولتی سوریه گزارش دادند که این موشک ها از منطقه جولان ارتفاعات جولان به اسرائیل پرواز می کنند و مقصر حمله به تل آویو را بر زبان می آورند.

چندین فیلم از صحنه نشان می دهد که پرتابه ها در آسمان حرکت می کنند. فیلم نشان می دهد که ارتش سوریه حداقل یک ضربه به اهداف خود زد.

تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد تلفات و خسارات احتمالی موجود در زمین منتشر نشده است.

اخبار مرتبط  پلیس فرانسه مرد رووندی را بر اثر آتش سوزی کلیسای جامع نانت بازداشت کرد - گزارش ها - RT World News

پایتخت سوریه و سایر مناطق در سراسر کشور به طور مرتب تحت حملات موشکی مرموز قرار می گیرند. در حالی که دولت سوریه چنین حملاتی را به اسرائیل نسبت می دهد ، تل آویو بندرت درباره دخالت آن اظهار نظر می کند.
همچنین در rt.com
سوری ها در انتخابات پارلمانی سال 2020 که پس از محکومیت کوید 19 برگزار شد ، به نظرسنجی می روندبه استثناء نادر ، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل سال گذشته علناً در مورد انجام ارتش خود لاف زد “صدها” حملات هوایی به خاک سوریه ، با اشاره به لزوم جلوگیری از ورود ایران در آنجا. سوریه میزبان تعدادی از مشاوران نظامی ایران است که از دمشق برای کمک به این کشور در مبارزه با تروریسم بین المللی دعوت شده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *