رسانه های کانادایی به نقل از پلیس پس از تخلیه ساختمان – وضعیت گروگان گیری در Ubisoft Montreal احتمالاً یک PRANK بود – RT World News

رسانه های کانادایی گزارش داده اند که پلیس مونترال در دفاتر شرکت بازی های ویدیویی Ubisoft هیچ گروگان گیر پیدا نکرد. پس از تماس 911 پلیس بیش از دو ساعت به ایمن سازی و پاکسازی ساختمان پرداخت.

در حالی که ده ها افسر پلیس مونترال (SPVM) بعد از ظهر جمعه هنوز بلوار سنت لوران را مسدود می کردند و هیچ توضیحی رسمی در این باره ارائه نمی شد ، چندین رسانه با استناد به منابع پلیس ادعا کردند که این محاصره چند ساعته است “حقه” یا “شوخی” و همه با خیال راحت تخلیه شده اند.

این شامل حدود 50 نفر از افرادی بود که به سقف ساختمان پناهنده شده بودند ، در حالی که یک تیم پلیس تاکتیکی برای ایمن سازی ساختمان وارد شدند ، درب راه پله را در زیر محاصره می کنند. هیچ گزارشی از جراحات احتمالی گزارش نشده است.

در یوبی سافت مونترال به طور معمول تقریباً 4000 نفر مشغول به کار هستند ، اما بیشتر آنها به دلیل همه گیری Covid-19 در حال حاضر از خانه کار می کنند.
همچنین در rt.com
گزارش هایی از وضعیت HOSTAGE در دفتر شرکت بازی های ویدیویی Ubisoft در مونترالاخبار مرتبط  دو کلمه جادویی نوجوان را از 62 روز اغما "فیله مرغ" برانگیخت - RT World News

این شرکت در سال 1997 به عنوان شرکت تابعه کانادایی غول بازی های ویدیویی فرانسه تاسیس شد. Ubisoft Montreal پشت عناوین محبوب مانند “Prince of Persia: The Sands of Time” ، سری “Assassin’s Creed” ، “Far Cry” و “Watch Dogs” است.

طی هفته گذشته یوبی سافت با واکنش آنلاین روبرو شده است “زبان توانایی” در “Assassin’s Creed: Valhalla.” برخی از روزنامه نگاران بازی حدس زده اند که تماس جعلی 911 می تواند موردی باشد “swatting” – یک عمل بدنام و کشنده توسط بازیکنان ویدیویی انتقام جویانه ، که منجر به تیراندازی های مرگبار پلیس در گذشته شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *