‘رفتار مشکوک’ شهروند آمریکایی در آستانه انتخابات کشور آفریقای غربی توسط بورکینافاسو توسط نیروهای امنیتی کشته شد – RT World News

یک آمریکایی پس از اصابت گلوله های هشداردهنده در اواگادوگو ، پایتخت بورکینافاسو ، توسط سربازان کشته شد. این حادثه یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری ملت آفریقا رخ داد.

براساس گزارش ها ، این شهروند آمریکایی هنگام قدم زدن در مقابل اردوگاه نظامی واقع در حومه جنوبی اواگادوگو رفتار مشکوکی از خود نشان داد. گفته می شود که او پس از دستور متوقف کردن سعی در فرار داشت. سربازان محافظ اردوگاه سپس شلیک کردند که به فرد اصابت کرد. قربانی سپس به یکی از مراکز بهداشتی مجاور انتقال داده شد و در آنجا مجروح شد.

یک مقام عالی رتبه امنیتی بورکینابه به خبرگزاری فرانسه گفت که تیراندازی یک مورد بود “حادثه ای تأسف بار” یک منبع در سفارت آمریکا در بورکینافاسو ، بدون ارائه جزئیات بیشتر ، مرگ را در خروجی تأیید کرد.

اخبار مرتبط  ال Pais ادعا می کند که تعداد کشته های Covid-19 در اسپانیا می تواند 60 درصد بیشتر از آنچه گزارش شده است ، باشد - RT World News

وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریكایی ها را به سفر به بوركینافاسو ترغیب كرده است “Covid-19 ، تروریسم ، جنایت و آدم ربایی.”

این حادثه ساعاتی پیش از آن رخ داد که ملت آفریقای غربی روز یکشنبه در انتخابات ریاست جمهوری تحت الشعاع خشونت بی وقفه جهادی ، که بیش از 2،000 نفر جان خود را از دست داده است ، در روز یکشنبه رای گیری کند. پیش بینی می شود بی ثباتی در کشور از حضور صدها روستا در رقابت انتخاباتی جلوگیری کند.
همچنین در rt.com
گزارش جدید نشان می دهد عملیات ویژه ایالات متحده به طور مخفیانه تقریباً در نیمی از آفریقا فعال است ، زیرا تهدیدهای نظامی چین و روسیه را تهدید می کنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *