رمز و راز مرگ 154 فیل در بوتسوانا محاصره شده است – RT World News

مرگ بیش از 150 فیل در بوتسوانا ، جنوب آفریقا ، در حالی که تحقیقات رسمی تاکنون حكم كردن مسمومیت و مسمومیت را به عنوان عوامل مرگ و میر بزرگ اسرارآمیز پستانداران ، مورد بررسی قرار می دهد.

لاشه فیلها دست نخورده پیدا شد و این نشان می دهد که توسط شکارچیان سارق عاج کشته نشده اند ، در طی دو ماه از بین رفته اند و علت مرگ نه سمی ساخته شده انسان بوده و نه آنتراکس – شناخته شده برای مسموم کردن فیل هایی که اسپور پس از حفر کردن در آن ها مصرف کرده اند. خاک برای تحمل در هنگام خشکسالی شدید.

“ما هنوز در انتظار نتایج در مورد علت دقیق مرگ هستیم ،” هماهنگ کننده منطقه ای حیات وحش دیماکاتسو نستبه به رویترز درباره تحقیقات در این باره گفت.
همچنین در rt.com
بحران Covid-19 با ترکیدن صنعت توریسم از صخره ای ، RHINOS آفریقای جنوبی و سایر حیوانات وحشی را در معرض خطر قرار می دهدشناخته شده است که کشاورزان با کمبود جمعیت فیلها در این قاره مشکلی ندارند ، زیرا حیوانات عظیم مزرعه خود را زیر پا می گذارند و محصولات خود را از بین می برند.

گرچه فیل آفریقایی به دلیل شکار مداوم به طور مداوم در حال انقراض است ، اما بوتسوانا تقریباً یک سوم از گونه ها را در خود جای داده و تعداد آنها در حال افزایش است. تقریباً 150،000 فیل در کشور وجود دارد ، در حالی که فقط 20 سال پیش 80،000 نفر بودند.

اخبار مرتبط  به عنوان آخرین این اختراعات شیطانی (به آرامی) از خط تولید خارج می شود ، یک ابهام - RT World News

افزایش تعداد فیل ها در مورد ذخایر منجر به افزایش شکایت در مورد محصولات زراعی و تخریب شده منازل شد و باعث شد رئیس جمهور موکگوتسی مسیسی ممنوعیت پنج سال شکار بازی های بزرگ را در ماه مه سال 2019 – با وجود اعتراض محافظه کاران حیوانات – لغو کند. گرچه فصل شکار 2020 هنوز از زمین خارج نشده است ، زیرا پاندمی Covid-19 به شدت محدود به مسافرت های هوایی در سراسر جهان محدود شد و شکارچیان بسیاری از کشورهایی که مورد حمله کرونور ویروس قرار گرفته اند به راحتی نتوانستند وارد بوتسوانا شوند.
همچنین در rt.com
کارشناس بهداشت می گوید: “بهمن” کووید 19 در آفریقا و هند می تواند منجر به چهار موج ویروس شود که به اروپا و ایالات متحده حمله می کنند.در همین حال ، مبارزه کشور با شکارچیان همچنان ادامه دارد. در اوایل سال جاری ، بوتسوانا به دلیل بازگشت به كیك های “غرق شدن” – اصولاً قطع شاخهای حیوانات ، عناوین جهانی را ایجاد كرد ، بنابراین آنها برای آنها شكار نخواهند شد.
“هر دو کرگدن سفید و کرگدن های سیاه به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، و نیاز به جابجایی کرگدن های سیاه بسیار در معرض خطر (و) تقویت نظارت ،” دولت گفت.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *