رهبران مادرید با طرح دولت اسپانیا برای قفل کردن سرمایه مخالفت می کنند – اخبار جهانی RT

مقامات محافظه کار در منطقه مادرید روز پنجشنبه از برنامه دولت اسپانیا برای محدود کردن پایتخت در تلاش برای مقابله با افزایش موارد Covid-19 انتقاد کردند.

وزارت بهداشت اواخر روز چهارشنبه با اعلام برنامه خود ، گفت كه دولت مركزي مقامات منطقه را تحت فشار قرار مي دهد تا در روزهاي آينده قفل شهر 3 ميليوني را تحميل كنند. نه شهرداری اطراف با جمعیت حداقل 100000 نفر نیز در این طرح گنجانده خواهد شد.

“شما نمی توانید همه را قفل کنید ،” ایزابل دیاز آیوسو ، رئیس منطقه ، در سخنرانی در esRadio گفت. “من مطمئن هستم كه برنامه مادرید بهترین است: آزمایش سریع و قرنطینه ، و زندگی ادامه دارد.”

دیاز آیوسو اضافه کرد که وی دستور دولت مرکزی به رهبری سوسیالیست را در دادگاه به چالش خواهد کشید. مناطق شمال شرقی کاتالونیا ، اندلس و گالیسیا نیز با محدودیت های جدید مخالفت کرده اند.
همچنین در rt.com
منطقه پایتخت اسپانیا قفل جزئی را از روز دوشنبه گسترش می دهد و بیش از یک میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می دهدوزارتخانه ، که این تصمیم را در یک ژورنال رسمی منتشر کرد ، گفت که مقامات منطقه ای و محلی پس از انتشار دستور جداگانه ، 48 ساعت فرصت دارند که آن را رعایت کنند. با این حال ، مشخص نبود که چه زمانی این اتفاق می افتد ، و دیاز آیوزو همچنین روز پنجشنبه گفت که کمیته ای که تصمیم را اتخاذ کرده است هیچ اختیار قانونی برای انجام این کار بدون اجماع ندارد.

اخبار مرتبط  4 کشته و 1 مفقود شده در اثر برخورد تانکر یونانی با قایق ماهیگیری ترکی در E. مدیترانه (VIDEO) - اخبار جهانی RT

در صورت اعمال محدودیت های جدید ، 10 شهرداری می بینند که مرزهایشان برای بازدیدهای غیر ضروری به خارج از کشور بسته شده است. فقط کسانی که برای کار ، مدرسه ، ویزیت پزشکان یا خرید سفر می کنند مجاز به عبور هستند. منع رفت و آمد برای بارها و رستوران ها از ساعت یک بامداد به ساعت 11 شب منتقل می شود.

اسپانیا 769188 مورد Covid-19 را ثبت کرده است – بالاترین میزان در اروپای غربی – و 31،791 مورد مرگ. مادرید در هر 100000 نفر 735 مورد دارد که یکی از بالاترین مناطق در اروپا است و دو برابر نرخ ملی در اسپانیا است. برای کاهش شیوع بیماری همه گیر ، مقامات پایتخت اسپانیا قبلاً در 45 منطقه عمدتا فقیرتر قفل جزئی را وضع کرده بودند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *