رهبران منطقه ای ایتالیا از سیاست مناطق قرمز ویروس کرونا ویروس خشمگین شدند – اخبار جهانی RT

سیاستمداران محلی و منطقه ای در سراسر ایتالیا از تصمیم رم برای جدا کردن مناطق خاص و تعیین مناطق قرمز Covid-19 ابراز خشم کرده اند ، زیرا کشور برای کنترل ویروس مبارزه می کند.

دولت اعلام کرده است که به عنوان بخشی از برنامه نخست وزیر جوزپه کونته برای مقابله با تعداد پرونده های فوری ، چهار منطقه – کالابریا ، لومباردی ، پیمونت و وال د آوستا – به عنوان مناطق قرمز ویروس شناخته می شوند و با خاموش شدن جزئی روبرو می شوند.

دو منطقه دیگر ، پولیا و سیسیل ، با داشتن برخی محدودیت ها به عنوان مناطق نارنجی برچسب گذاری می شوند ، در حالی که 14 منطقه همچنان به عنوان مناطق زرد در لیست قرار می گیرند ، جایی که آنها فقط با حداقل اقدامات مواجه هستند.

فرماندار لومباردی ، آتیلیو فونتانا ، تصمیم دولت را “سیلی به صورت “ به منطقه ، خواستار نخست وزیر می شود تا ابتدا چند روز صبر کند تا ببیند آیا اقدامات ماه گذشته تعداد پرونده ها را کنترل کرده است یا خیر.

در حالی که لومباردی بیشترین تعداد موارد روزانه را در کشور به ثبت می رساند ، که به طور مرتب بیش از 7000 مورد است ، کالابریا تحت تأثیر شدید قرار نگرفته است ، و گزارش داد که 262 عفونت در روز چهارشنبه وجود دارد. با این حال ، دولت ایتالیا می ترسد که بیمارستان های منطقه نتوانند شیوع جدی را مدیریت کنند. نینو اسپیرلی ، سرپرست فرماندار کالابریا ، هشدار داد که تصمیم برای اعمال محدودیت های بیشتر “می تواند کشنده باشد” به اقتصاد منطقه

اخبار مرتبط  ده ها هزار اسرائیلی به اعتراض به برخورد نتانیاهو از بحران کووید 19 (VIDEOS) - RT World News
همچنین در rt.com
نخست وزیر کنته ، در میان محدودیت های جدید تر ، اعلام کرد که منبر رفت و آمد مکرر در سراسر ایتالیا برگزار می شودبا وجود انتقادات ، دولت ایتالیا در برابر اقدامات جدید ایستاده است. وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا با اعلام این محدودیت ها در روز چهارشنبه اظهار داشت ، در حالی که “این انتخاب ها به معنای فداکاری و دشواری خواهد بود” آنها باید اجرا شوند ، همانطور که “تنها راه خم شدن منحنی. ”

روز پنجشنبه ، ایتالیا بالاترین روز ابتلا به ویروس کرونا را ثبت کرد ، که 34505 عفونت اضافی را همراه با 445 مورد مرگ ثبت کرد – این اولین باری است که از 2 مه بیش از 400 نفر افزایش یافته است. از زمان شروع همه گیری ، این کشور تجربه کرده است در مجموع 824،879 مورد و 40192 مرگ به علت ویروس.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *