رهبر اطلاعات مخالف سئول ادعا می کند ، “اطلاعات ویژه” نشان می دهد که پیونگ یانگ دستور سوزاندن بدن مقام کره جنوبی را صادر کرده است – RT World News

یک رهبر مخالف افشا کرده است که ارتش کره جنوبی قبلاً تأیید کرده است که کره شمالی جسد یک مقام دولتی را که هفته گذشته تیرباران کردند سوزانده است. پیونگ یانگ دستکاری آن در بدن را انکار می کند.

وزارت دفاع ملی استفاده کرد “هوش ویژه” جو هو یانگ ، رئیس طبقه مردم حزب قدرت به رسانه های محلی گفت ، برای تعیین اینکه پیونگ یانگ دستور داده است بدن مسئول شیلات را در سوخت غوطه ور کنند و بسوزانند.

“این چیزی نیست که وزارت دفاع خودش قضاوت کرده ، بلکه آن چیزی است که دقیق شنیده است” جو گفت وی حزب حاکم دموکرات را به پذیرفتن نسخه Pyonyang از وقایع متهم کرد ، نه اینکه به ارتش خود کشور گوش دهد.

قربانی که برای وزارت اقیانوس ها و شیلات کره جنوبی کار می کرد ، هنگام بازرسی از آب های نزدیک مرز بین دو همسایه خصمانه ناپدید شد. گفته می شود که کارمند دولت از قایق خود پریده و به داخل آبهای کره شمالی می رود و گفته می شود که به سمت شمال حرکت می کند. هنگام تلاش برای فرار هنگام بازجویی ، توسط سربازان کره شمالی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

وزارت دفاع کره جنوبی روز پنجشنبه گفت که بدن کارمند دولت و همچنین دستگاه شناور وی سوخته است ، اما جزئیاتی در مورد نحوه دستیابی به این نتیجه ارائه نکرد.
همچنین در rt.com
سئول جستجو در مورد شلیک رسمی مفقود شده توسط کره شمالی را در میان هشدارهای پیونگ یانگ در مورد نفوذ به آبهای آن گسترش می دهدپیونگ یانگ آتش زدن بدن کره جنوبی را انکار کرد ، اما اذعان کرد که دستگاه شناور را سوزانده است ، گویا به عنوان بخشی از اقدامات ضد ویروس کرونا.

اخبار مرتبط  بدون تأیید مورد نیاز است؟ طرفداران CNN شایعات راجع به مسائل پزشکی ادعا شده توسط کیم جونگ اون گزارش می دهند و گزارش می دهند که وی پس از "عمل جراحی" در خطر جدی قرار دارد.

روز دوشنبه ، کره جنوبی جستجوی بدن رسمی را گسترش داد. حداقل شش فروند هواپیما و 45 فروند شناور در این عملیات شرکت دارند. پیونگ یانگ سئول را به استفاده از جستجو به عنوان بهانه ای برای ورود به آبهای سرزمینی خود متهم كرده و گفته است كه وی جستجوی خود را برای یافتن بقایای مرد انجام می دهد. “نفوذ” کره شمالی هشدار داد ، می تواند منجر به “تشدید تنش” در منطقه شود.

این حادثه منجر به عذرخواهی نادر از رهبر کیم شمالی کیم جونگ اون شد ، وی گفت که قتل نباید اتفاق می افتاد. سئول از پیونگ یانگ خواسته است تا موضوع را بیشتر بررسی کند و احتمال تحقیق مشترک را پیشنهاد داد.

دو کره در سال 2018 توافق نامه ای امضا کردند که خواستار همکاری اقتصادی نزدیکتر و مرزهای کمتر نظامی شده بود. توافق برجسته در سال آینده با مذاکرات خلع سلاح هسته ای دنبال شد. با این حال ، این مذاکرات پس از آنکه کره شمالی طرحی از آمریکا مبنی بر لغو تحریم ها در ازای خلع سلاح را رد کرد ، ناکام ماند. در ماه های اخیر ، تلاش های آشتی بین سئول و پیونگ یانگ به شدت متلاشی شده است. در ماه ژوئن ، کره شمالی یک دفتر رابط بین کره ای واقع در خاک خود را منفجر کرد ، پس از آنکه شمال سئول را متهم کرد که به اندازه کافی تلاش نکرده است تا متجاوزان از قاچاق اعلامیه و سایر ادبیات ضد دولت از مرز عبور کند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *