رهبر ایران می گوید “خیانت” امارات متحده عربی به فلسطینی ها طولانی نخواهد شد ، اما “انگ” برای همیشه باقی خواهد ماند – RT World News

علی خامنه ای ، رهبر معظم ، امارات متحده عربی را به دلیل عادی سازی روابط با اسرائیل مورد سرزنش قرار داده و گفته است که لکه این عمل برای همیشه به یادگار مانده است.

این انتقاد جدید به تصمیم امارات برای پایان تحریم اسرائیل با برقراری روابط رسمی دیپلماتیک و رفع ممنوعیت روابط تجاری ، فرهنگی و سایر روابط صورت گرفته است.

“امارات متحده عربی به جهان اسلام ، ملت های عرب ، کشورهای منطقه و فلسطین خیانت کرد. البته ، این خیانت طولانی نخواهد ماند” خامنه ای روز سه شنبه در یک سخنرانی گفت.

“حاکمان امارات متحده عربی درهای منطقه را به روی صهیونیست ها باز کردند و آنها مسئله فلسطین را نادیده گرفته و عادی کرده اند ، این یک سوال در مورد غصب یک کشور است” رهبر ایران با استفاده از اصطلاح ترجیحی خود برای دولت اسرائیل ، كه تهران آن را به رسمیت نمی شناسد ، اضافه كرد.

این انگ بر سر آنها باقی خواهد ماند.

یک هیئت مشترک ایالات متحده و اسرائیل پس از انجام اولین پرواز مستقیم بین اسرائیل و امارات در حال حاضر به ابوظبی سفر می کنند. واشنگتن در مذاکره در مورد معامله واسطه بود.

اخبار مرتبط  دانشمندان با مهندسی مجدد باکتری ها به عوامل بیماری زا حمله کرده و سلول های سالم را بدون آسیب می گذارند - RT World News
همچنین در rt.com
فلسطینی ها “نمی توانند در گذشته گیر کنند” ، داماد ترامپ با ابراز تأسف از ادعای هزاران ساله خود اسرائیل در زمین گرفتنمنتقدان این تصمیم ، از جمله ترکیه ، آن را خیانت به آرمان فلسطین می دانند. دولت اسرائیل در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای الحاق سرزمینهای اشغالی فلسطین در کرانه باختری غربی علی رغم قول متوقف کردن روند انجام شده در توافق با امارات است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *