رهبر طلوع طلای راست افراطی یونان پس از اعلام احزاب به عنوان سازمان جنایتکار ، 13 سال زندان محکوم شد – RT World News

نیکوس میکالولیاکوس ، رهبر حزب راست افراطی طلوع طلایی یونان ، پس از اینکه دادگاه حکم داد که این سازمان سیاسی یک شرکت جنایتکارانه است که به یک قتل برجسته مرتبط است ، به مدت 13 سال در زندان است.

ادامه مطلب

چندین نفر دیگر از اعضای ارشد حزب ، که به حمایت از عقاید نئونازی ها متهم شده اند ، احکام یکسانی دریافت کردند. در یک حکم برجسته که هفته گذشته اعلام شد ، دادگاه تجدیدنظر جنایی آتن متوجه شد که میکالولیاکوس و همفکرانش مجرم هستند “رهبری یک سازمان جنایی” دادگاه مجازات های حداکثر 15 سال را برای حلقه نزدیک طلوع طلایی در نظر گرفت.

این مسیر تاریخی پنج ساله چهار مورد مجرمانه مجزا را در نظر گرفت که شامل قتل پاپوس فیاساس خواننده رپ یونانی در سال 2013 ، حمله به ماهیگیران مهاجر ، حمله به فعالان جناح چپ و اینکه آیا طلوع طلایی در یک کار غیرقانونی نقش داشته است یا خیر.

اخبار مرتبط  بیشتر آلمانی ها مخالف رفع محدودیت ها هستند زیرا دولت مرکل قصد دارد درباره شل کردن تعرفه Covid-19 صحبت کند - RT World News

یازده قانونگذار سابق که به حزب راست افراطی تعلق داشتند بین 5 تا 7 سال در زندان بودند ، در حالی که جورجوس روپاکیاس ، عضو طلوع طلایی به جرم قتل فیاساس مجرم شناخته شد ، به حبس ابد محکوم شد. در مجموع ، بیش از 50 متهم به جرایم مختلف ، از جمله اداره یك شركت جنایی ، قتل ، ضرب و شتم و داشتن اسلحه غیرقانونی محكوم شدند.

طلوع طلایی در اوج قدرت سیاسی خود سومین حزب محبوب یونان بود زیرا رأی دهندگان در طی بحران مالی فلج کننده کشور به دنبال تغییرات اساسی بودند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *