رهبر فیلیپین Duterte ممکن است واکسن Covid-19 روسی در اوایل مه 2021 تزریق شود – سخنگوی – RT World News

سخنگوی وی گفته است ، رئیس جمهور فیلیپین ، رودریگو دوترته می تواند واكسن ساخته شده روسی را برای سال آینده برای كروناویروس جدید دریافت كند. دوترت قبلاً ابراز علاقه كرده بود كه خود داروی امیدوارکننده را آزمایش كند.

سخنگوی دوترته ، هری روک ، به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور با واکسن روسی از اوایل اول ماه مه 2021 ، اگر درمان تأیید شده توسط دیده بان مواد مخدر کشور باشد ، تلقیح می شود.

روک گفت که یک هیئت متخصص نتایج آزمایشات بالینی مرحله یک و دو مرحله واکسن را در ماه آینده بررسی خواهد کرد ، تصریح کرد: مانیلا مشتاقانه منتظر همکاری با روسیه است تا بتواند درمانی برای Covid-19 پیدا کند.

همانطور که گفتیم ، فیلیپین آماده است تا با روسیه در مورد کارآزمایی بالینی ، تهیه و تولید واکسن از جمله موارد دیگر ، مطابق قوانین موجود و فرآیندهای محلی ما همکاری کند.

ولادیمیر پوتین ، رهبر روسیه در اوایل این هفته فاش کرد که مسکو به عنوان اولین کشوری ثبت شده است که واکسن رمان کوروی ویروس را ثبت کرده است و می گوید یکی از دو دختر وی قبلاً با این دارو تلقیح شده است.
همچنین در rt.com
روسیه آماده “همکاری بین المللی” در مورد واکسن Covid-19 برای همه – فرستاده سازمان ملل استالكساندر گینزبورگ ، رئیس انستیتوی تحقیقات اپیدمیولوژی و میكروب شناسی Gamaleya ، كه واكسن موسوم به “Sputnik V” را تهیه كرده است ، اظهار داشت كه این دارو هنوز برای تكمیل آزمایشات مرحله سه خود و مورد بررسی قرار نگرفته است.

اخبار مرتبط  مرکل هشدار داد که عواقب اقتصادی بیماری همه گیر کوید ممکن است سالها به طول انجامد - اخبار جهانی RT

با این حال ، دوترت روز دوشنبه گفت که او است “خوشحال” با شنیدن خبر Sputnik V ، و به نظر می رسید که مشتاقانه آزمایش درمان امیدوار کننده خود را انجام دهد. “من اولین کسی خواهم بود که در این زمینه آزمایش کردم” او بیان کرد.

روز چهارشنبه ، ماریا Rosario Vergeire معاون بهداشت سلامتی فیلیپین گفت که مقامات با مؤسسه تحقیقاتی Gamaleya دیدار می کنند تا درباره احتمال انجام یک کارآزمایی بالینی در کشور گفتگو کنند.

از زمان نخستین بار شیوع Covid-19 که در دسامبر گذشته در شهر چینی ووهان ثبت شد ، تعدادی از کشورها در تلاش هستند تا واکسن خود را از بین ببرند. به گفته دانشگاه جان هاپکینز ، در کل ، بیش از 20.6 میلیون نفر در سراسر جهان به ویروس آلوده شده اند ، و نزدیک به 750،000 نفر جان باخته اند.
همچنین در rt.com
پوتین ، ولادیمیر پوتین: واکسن Covid-19 روسیه الهام بخش صفحه اول روزنامه فرانسه استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *