رهبر و خانواده BJP توسط شبه نظامیان در کشمیر کشته شدند – RT World News

شیخ واسم باری ، رهبر منطقه ای حزب BJP نخست وزیر هند ، نارنجرا مودی ، در سرزمین مورد مناقشه کشمیر کشته شده است. برادر و پدر باری نیز مورد ضرب گلوله قرار گرفتند و پلیس مقصر “تروریست ها” بود.

شبه نظامیان شامگاه سه‌شنبه در مقابل مغازه وی در بندپیورا ، در شمال کشمیر آتش به طرف باری گشودند. باری به همراه برادر و پدرش در این شهر کشته شدند “شلیک بی تفاوت” ، پلیس منطقه کشمیر اظهار داشت.

“تروریست” این حمله در نزدیکی ایستگاه پلیس اتفاق افتاد و یک ماه پس از آن رخ داد که رهبران سیاسی در این منطقه مورد مناقشه به دنبال قتل یک جماعت هندو در منطقه خواستار افزایش امنیت شدند.

اخبار مرتبط  روسیه دستور ترامپ را اعلام کرد که فضا را برای دستگیری توسط آمریکایی ها اعلام می کند - RT World News

نیروهای امنیتی هند از اواخر درگیر درگیری های خونین با تروریست ها در کشمیر شده اند. ماه گذشته هشت حمله در دو حمله با گاز اشک آور ، نارنجک های دود و سلاح های کشنده علیه ستیزه جویان کشته شدند.
همچنین در rt.com
نیروهای هندی 8 تروریست در کشمیر را کشتند ، از جمله 2 فرومایه در مسجدهند بطور منظم حملات علیه شورشیان اسلامی را در این منطقه انجام می دهد ، اردوگاه های آنها را پاکسازی می کند و انبارهای اسلحه را در نقاط دور افتاده شلیک می کند. هند و همسایه غربی آن ، پاکستان که تمام کشمیر را به عنوان قلمرو خود ادعا می کند ، گاهاً درگیر حملات بین المللی می شوند و هر دو طرف یکدیگر را برای آغاز درگیری های چند دهه متهم می کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *